En İyi Sonuçlar

En sevdiklerim<3

Bu koleksiyon 5 September 2021 tarihinde oluşturulmuştur.
Oluşturan: kenobi

1. The Green Mile (2000)

The Green Mile 8.6

Mucizeler hiç beklemediğiniz yerlerde gerçekleşebilir, hatta Cold Mountain Cezaevinin birhücresinde bile...John Coffey, doğaüstü güçlere sahip bir mahkumdur. Tom Hanks ise bu hapishanede görevlidir. Yeşil Yol, hastalık, ölüm, iyilik ve kötülük üzerine etkileyici bir öyküyle King'in güçlü kalemini ve Tom Hanks'ın oyunculuğunu birleştiren, duygu yüklü bir film. Yönetmen Darabont, romana sadık kalarak öykünün büyülü duygusallığını beyaz perdeye taşıyor. Bu film, dört dalda Oscar ödüllerine aday gösterilmişti.

2. Booksmart (2019)

Booksmart 7.1

Molly ve Amy, akademik olarak başarılı iki genç kızdır. Liseden mezun olmalarına kısa bir zaman kala Molly ve Amy çok fazla ders çalıştıklarını fark ederler. Gençliklerini çalışarak geçiren ikili, daha fazla eğlenmeleri gerektiği kararına varırlar. Onlarla aynı yaşta olan diğer gençlerden geri kalmamak için ise dört yıllık eğlencelerini bir yıla sığdırmaya çalışacaklardır.

3. The Perks of Being a Wallflower (2012)

The Perks of Being a Wallflower 8

Mektuplar aracılığıyla kimliği gizli bir şekilde anlatılan The Perks of Being a Wallflower, 90'lı yıllarda lise birinci sınıf öğrencisi olan Charlie'nin hikayesini anlatmaktadır. Duygusal ve utangaç olan Charlie, bir yandan değişen çevresini gözlemlerken bir yandan da en iyi arkadaşı Michael'ın yakın zamandaki intiharıyla uğraşmaktadır. İngilizce öğretmeni Bill, ona okuması için fazladan kitaplar vererek hayata katılmayı öğretmeye çalışır ve Bill'in çabaları Charlie'nin deneyimleriyle açığa çıkacaktır. Hikaye boyunca Charlie; kendisini unutmasına sebep olan kötü bir çocuklukla, kürtaj, uyuşturucu ve seksle uğraşarak, eşcinsellik ve etrafındakilerin yargılarına maruz kalarak yaşama katılmaya çalışır. Charlie çocukluğun basitliği ve yaklaşmakta olan gelecek fikri arasında sıkışıp kalmıştır, etrafındaki dünyayı izlemek ve ona katılmak arasında sıkışıp kalmıştır, arkadaşları ve ailesinin sorunlarının ortasında sıkışıp kalmıştır.

4. I, Tonya (2018)

I, Tonya 7.5

Tonya Harding, buz patenine gönül vermiş ve hırslı bir sporcudur. Buz pateni sporunda giderek yükselen Tonya, memnun edilmesi zor annesi, eski eşi Jeff Gillooly ile dengesiz ilişkileri ve hep daha iyi olmak adına kendini zorlaması gibi gerekçelerle stres içindedir. 2 kez Olimpiyat ve iki kez de Skate America Champion ödülünü kazanan Tonya, eski eşinin de yardımıyla 1994 senesinde ABD Şampiyonası öncesinde aynı dalda yarıştığı sporcu Nancy Kerrigan'ı sakatlaması için birini tutar. Fakat komplonun ortaya çıkması ile birlikte ödeyeceği bedeller Tonya için bir hayli zorlu olacaktır...

5. Whiplash (2015)

Whiplash 8.5

Gelecek vaat eden, genç bir davul öğrencisi olan Andrew, yaptığı şeyde en iyisi olmayı ister ve zorlu bir konservatuar sınavına hazırlanır. Bu dönemde ünlü müzisyenlerden birinden ders almaya karar verir. Fakat başarısı kadar acımasızlığı ile de ün yapmış bir caz duayeni olan Terence Fletcher, Andrew'u kapasitesinin sonuna kadar kullanmadan rahat bırakmayacaktır. Şimdi önünde sadece mesleki bir test değil, psikolojik bir sınav da vardır... Senaristliğini ve yönetmenliğini Damien Chazelle'in üstlendiği filmin başrollerini Miles Teller ve J.K. Simmons paylaşıyor. | Gönderen: Quaresmania -->

6. Your Name (2017)

Your Name 8.4

Şehir çocuğu olan Taki ve kasaba kızı olan Mitsuha, lisede okumaktadırlar ve birbirlerini hiç tanımazlar. Lakin aynı rüyalara ve isteklere sahiptirler. Bu istekleri doğrultusunda hareket etme kararını aldıklarında, yollarının bir gün kesişeceğinden ve birbirlerine bağlanacaklarından haberleri yoktur.

7. Rick and Morty (2013)

Rick and Morty 9.2

Rick, zihinsel dengesiz fakat bilimsel olarak yetenekli, yakın zamanda ailesiyle yeniden bağlanan yaşlı bir adam. Zamanının çoğunu, genç torunu Morty'yi, uzay ve alternatif evrenler boyunca tehlikeli, tuhaf maceralar içine alarak geçiriyor. Morty'nin hali hazırda dengesiz aile hayatıyla birleşince, bu olaylar Morty'nin evde ve okulda çok fazla sıkıntı yaratmasına neden oluyor.

8. Breaking Bad (2009)

Breaking Bad 9.5

Breaking Bad Amerida AMC kanalında ilk bölümü 8 Mart 2008 final bölümü 29 Eylül 2013 olan bu tarihler arasında yayınlanan 5 sezon süren Dram ağırlıklı Suç ve Gerilim içeren kült dizilerdendir. 2 Golden Globes ödülü. 100'den fazla birçok ödül almıştır. 1.Sezon 7 Bölüm 2.Sezon 13 Bölüm 3.Sezon 13 Bölüm 4.Sezon 13 Bölüm 5.Sezon 16 Bölüm olan dizinin 1.Sezon öncesi Better Call Saul'da işlenmiş olup mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz Devam filmi "El Camino" sitemizde 6.Sezon 1.Bölüm olarak yer almaktadır. Amerika'da yayınlanan orijinal dili ingilizce olan ancak Mexico kısımlarında ispanyolcaya da rastladığımız dizide romence, almanca, farsça kısımlarda bulunmaktadır. Türkçe Altyazısını en iyi yorumlayan "taşkano" çevirileri ile izlenmesi ayrı bir keyif vermektedir. Dizi kanser hastası olan bir Kimya öğretmeninin ölmeden önce ailesinin refah içerisinde yaşaması için bir öğrencisi ile methamphetamine dizi içerisinde kısaca "meth" olarak ifade edilen uyuşturucu madde üretimine soyunmasını ve gelişmeleri konu alıyor. 1-2-5 sezonlardaki tempo yüksekliğinden dolayı dizi 3-4 sezonlarda tempo düşürmüş gibi gelebilir ama asla kalite düşüşü yoktur. Bittikten sonra diziye kendinizi ne kadar kaptırdığınızı anlayabilirsiniz. Dizilla ailesi olarak 1080p gibi premium görüntü ile iyi seyirler dileriz.

9. Scarface (1984)

Scarface 8.3

Tony Montana isimli Kübalı suçlu, Miami’ye gelip uyuşturucu lordu Robert Loggia’nın emrinde çalışmaya başlar. Montana’nın hırsı ve öfkesi basamaklaı hızla tırmanıp büyük bir şuç şebekesinin başı olmasını sağlar. 170 dakikalık film, uyuşturucu dünyasının gizli kapılar ardında dönen çarklarından başlayarak suç dünyasını gözler önüne serer. Howard Hawks’ın 1931 tarihli aynı isimli filminden uyarlandı. Brian De Palma’nın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu da Oliver Stone’a ait. Hem türün hem de yönetmenin başyapıtlarından biri. Al Pacino’nun ders niteliğindeki performansını ve müziklerini de ayrı ayrı belirtmek gerek tabii.

10. Taxi Driver (1976)

Taxi Driver 8.2

Hem Martin Scorsese’nin hem de Robert De Niro’nun filmografilerindeki belki de bu en çarpıcı filmde, 70’lerin Manhattan gecelerinde taksicilik yapan Vietnam gazisi Travis’le birlikte sokaklardayız. Hikaye boyunca etrafındaki hayatla ve yolunun kesişeceği 'toplumun pisliğiyle' (bir çocuk fahişe, güzel bir sarışın, başkan adayı bir senatör, gözü dönmüş bir kadın satıcısı) bir türlü iletişim kuramayacak olan Travis, en nihayetinde ipleri eline alacaktır. Üstelik gündüzleri izlemeye gittiği belden aşağı filmlerdeki 'vahşi' bir stilde... Sadece eşsiz senaryosu ve oyunculuklarıyla değil, sıradışı sinematografisiyle de tüm zamanların en etkili filmlerinden biri...

11. The Fallout (2022)

The Fallout 7

Vada, liseye giden genç bir kızdır. Onun hayatı, okulda yaşadığı bir olaydan sonra bambaşka bir hal alır. Yaşadığı trajedinin ardından Vada'nın ailesi ve arkadaşları ile olan ilişkisi tamamen değişir. Dünyaya farklı açılardan bakmaya başlayan Vada, yaşadığı trajedinin sonuçlarıyla mücadele etmeye çalışır.

12. Yes Day (2021)

Yes Day 5.7

Allison Torres, tek başına neredeyse dünyayı fetheden genç bir kadındır. Ona göre hiçbir macera çok riskli değildir ve hepsinin peşinden gidilmelidir. Ancak bir anne ve eş olarak Allison, pek de iyi biri değildir. Oldukça acımasız bir anne olan Allison bu durumu değiştirmeye karar verir. Genç kadın, kocası Carlos ile birlikte bir gün boyunca çocuklarının tüm isteklerine ‘evet’ demeye karar verir.

13. Project X (2012)

Project X 6.6

Üç lise son sınıf öğrencisi, kendileri için bir isim yapmak için bir parti düzenledi. Gece ilerledikçe, parti yayıldığı için işler kontrolden çıkar.

14. Big Time Adolescence (2020)

Big Time Adolescence 6.9

16 yaşındaki Mo (Griffin Gluck), en iyi arkadaşı Zeke’yi örnek almaktadır. Zeke eğlenceli, havalı ve çok yönlü birisidir. Tek sorun, ablasının 23 yaşındaki eski sevgilisi olmasıdır. Zeke gerçekten Mo’yu seviyor olsa da, ona alışılagelmiş hayat tarzıyla içmeyi, partilemeyi ve ilişki yaşamayı öğretmesiyle işler ters gitmeye başlar. Mo’nun iyi niyetli babası (Jon Cryer), devreye girip oğlunun yetişme çağlarında ipleri yeniden eline almak istemektedir. Mo’nun lise arkadaşlarına uyuşturucu satmayı planlamalarıyla işler sarpa sarar ve dostluklarının sınırlarıyla ilgili bir sınava tabi tutulurlar.

15. The Wolf of Wall Street (2014)

The Wolf of Wall Street 8.2

Bir New York borsacı Wall Street’te yolsuzluk, kurumsal bankacılık dünyası ve mafya sızması gibi büyük menkul kıymetler dolandırıcılık davasında işbirliği yapmayı reddetti. Jordan Belfort'un otobiyografisine dayanıyor.

16. Heathers (1989)

Heathers 7.2

Okulun en popüler üç kızı Heather I, Heather II ve Heather III kodadlı zengin ve kibirli kızlardır. Veronica (Winona ryder) en az onlar kadar popüler olmasına rağmen bu üç kızdan ölesiye nefret ediyor. Hatta kendi kafasına uygun bir erkek arkadaş ( Christian Slater) da bulunca onları tek tek ortadan kaldırma planlarına da başlıyor. Çevrildiği dönemde hiç de büyük ilgi görmeyen film, sonraları kült film olarak anılmıştır.

17. The Aeronauts (2019)

The Aeronauts 6.6

Takvimler 1862 yılını gösterirken, pilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği bir şeyi denemeye karar verir. Göklerin sırlarını keşfetmek isteyen ikili sıcak hava balonu ile daha önce hiç çıkılmamış bir yüksekliğe çıkmaya çalışır. Gökyüzünde nefes kesici keşifler yapan Wren ve Glaisher, atmosferin en yüksek noktalarına ulaştıklarında hayatta kalmak için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır.

18. Stranger Things (2016)

Stranger Things 8.7

Küçük bir çocuk ortadan kaybolduğunda, küçük bir kasaba gizli deneyler, dehşet verici doğaüstü güçler ve garip bir küçük kızdan oluşan gizemi çözer.

19. The Witcher Türkçe Dublaj (2019)

The Witcher Türkçe Dublaj 8.2

Canavar avcısı olan Rivyalı Geralt mutasyona uğramıştır. İnsanların genelde yaratıklardan çok daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yolculuğa atılıyor.. İlk sezonu 8 bölüm olan dizi 60 dakika ortalama süreye sahiptir.  

20. Fear Street Part 2: 1978 (2021)

Fear Street Part 2: 1978 6.7

1978'de, Camp Nightwing'deki iki rakip grup, kasabalarının tarihindeki korkuların yaşanması için korkunç bir gizemi çözmek için bir araya getirmelidir.

21. Titanic (1998)

Titanic 7.9

Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan 'Titanik faciası', dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film. Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. 'Titanic' adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu 'Düşler Gemisi' nin yolcuları arasında Avrupa`da bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika`ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912`de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır. James Cameron`un, seyirciye bir zaman makinesiyle yolculuk ettiği hissini uyandırırcasına gerçeğe yakın filmi 'Titanic', bugüne kadar yapılan en pahalı prodüksiyon ünvanına sahip. Tam 14 dalda Oscar adayı oldu ve 'En İyi Film' dahil 11 ödül kazandı. Ben-Hur`un 11 ödüllük rekorunuda egale etmiş oldu. Efsanevi film 15 yıl sonra 3D teknolojisi ile 6 Nisan 2012'de yeniden sinemalara dönecek...

22. Paranormal Activity 4 (2012)

Paranormal Activity 4 4.6

Kendine has uslübüyla dikkat çeken ve tüm dünyada azımsanmayacak bir hayran kitlesi yaratan Paranormal Activity serisinin dördüncü filminin yönetmen koltuğunda Ariel Schulman ve Henry Joost oturuyor. Gerilim dozunun her zamanki gibi yüksek olduğu filmde ikinci filmde tanıdığımız Kaite ve Hunter´´ın yeni hayatına tanık oluyoruz. Olayların şokunu henüz üzerlerinden atamayan ikili yeni bir eve taşınıp temiz bir sayfa açmak niyedindedir. Ancak lanetli geçmişleri burada da peşlerini bırakmaz. Kaite ve Hunter ile onları ziyaret gelen yeni komşuları evde yaşanan kimi gerçeküstü olaylarla karşı karşıya kalırlar...

23. Rogue One (2016)

Rogue One 7.8

Kötü niyetli bir direniş savaşçıları, Ölüm Yıldızı planlarını çalmak ve galaksiye yeni bir umut getirmek için birleşti.

24. The End of the F***ing World (2017)

The End of the F***ing World 8.1

James 17 yaşında ve bir psikopat olduğundan emin. Ayrıca Alyssa, 17 yaşında, okuldaki havalı ve huysuz yeni kız. Çift bir bağlantı kurar ve onu gerçek babasını aramak için karanlık bir komedi yolculuğuna çıkmaya ikna eder.

25. Inception (2010)

Inception 8.8

Cobb, bilinçaltına sızarak bilgiyi çalan profesyonel bir hırsızdır. Bu sefer ekibiyle başka kişinin bilinç altına girerek bir fikir aşılamak için çalışırlar.

26. Once Upon a Time... in Hollywood (2019)

Once Upon a Time... in Hollywood 7.7

Solmuş bir televizyon oyuncusu ve dublör, 1969'da Los Angeles'taki Hollywood Altın Çağının son yıllarında, film endüstrisinde şöhret ve başarıya ulaşmak için gayret gösteriyor.

28. Invincible (2021)

Invincible 8.7

Mark Grayson, babasının gezegendeki en güçlü süper kahraman olması dışında normal bir gençtir. On yedinci doğum gününden kısa bir süre sonra Mark kendi güçlerini geliştirmeye başlar ve babasının vesayetine girer.

29. Ready or Not (2019)

Ready or Not 6.8

Zengin bir adam ile evlenen genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kadın, yeni evlendiği adamın eksantrik ailesi tarafından bir akşam yemeğine davet edilir. Birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlayacak bu yemek davetini memnuniyetle kabul eden kadın, başına geleceklerden bihaber yemeğe katılır. Genç kadının sıradan bir akşam yemeği olarak düşündüğü bu davet, insanların hayatta kalmak için mücadele ettiği korkunç bir savaşa dönüşür...

30. Shutter Island (2010)

Shutter Island 8.2

Yıl 1954, Soğuk Savaş zirve noktasında, adli polis Teddy Daniels (Leonardo DiCaprio) ve yeni ortağı Chuck Aule (Mark Ruffalo) çok sayıda cinayet işlemiş zeki bir kadın katilin kaçmanın imkansız olduğu Aschecliffe Hastahanesi'ndeki son derece güvenlikli bir odadan esrarengiz bir biçimde kayboluşunu araştırmak üzere Zindan Adası'na çağrılırlar. Bu uzak, fırtınaların dövdüğü adada araştırma yapan psikiyatrlar ve tehlikeli psikopat hastalar bulunmaktadır.Bu ürkütücü ortamda hiçbir şey göründüğü gibi değildir... Üstlerine bir kasırga yaklaşırken soruşturmada hızla ilerler. Ancak fırtına yaklaştıkça her biri diğerinden daha heyecan ve dehşet uyandırıcı şüphe ve gizemler kat kat artar. Karanlık komplolar, korkunç tıbbi deneyler, bastırıcı zihin kontrolü, gizli koğuşlara dair ipuçları ve söylentiler, hatta belki doğaüstü güçlere dair bir ipucu vardır; ama kanıt bulunamamaktadır. Kaypak sakinlerinin korkunç eylemleri ve aynı derecede zeki doktorlarının bilinmeyen faaliyetleriyle kuşatılmış bir hastahanenin gölgelerinde ilerleyen Teddy, soruşturmayı derinleştirdikçe en büyük ve yıkıcı korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacağını hissetmeye başlar. Ve bu adayı asla canlı terk edemeyebileceğini fark eder...

31. Jurassic World (2015)

Jurassic World 6.9

Jurassic Park etkinliklerinden yirmi iki yıl sonra Isla Nublar, aslen John Hammond tarafından öngörüldüğü üzere tamamen işleyen bir dinozor tema parkı olan Jurassic World'e ev sahipliği yapıyor.

32. Joker (2019)

Joker 8.4

1980'lerde, başarısız bir stand-up komedyeni deliye döner ve aldatıcı bir psikopatik suç figürü haline gelirken, Gotham City'e bir suç ve kaos hakim olur.

33. La La Land (2017)

La La Land 8

Arzu eden bir aktris olan Mia, seçmeler arasındaki film yıldızlarına ve caz müzisyeni Sebastian'a pis çubuklarda kokteyl partisi konserleri oynayarak sıyırıyor, ancak başarı arttıkça aşklarının kırılgan kumaşından kurtulmaya başlayan kararlarla karşı karşıya kalıyorlar. ve birbirlerinde sürdürmek için çok çalıştıkları hayaller onları parçalamakla tehdit ediyor.

34. Jojo Rabbit (2020)

Jojo Rabbit 7.9

Bekar annesinin tavan arasında genç bir Yahudi kızı sakladığını keşfedince dünya görüşü tersine çevrilen yalnız bir Alman çocuğunu takip eden II. Dünya Savaşı hiciv. Sadece aptalca hayali arkadaşı Adolf Hitler'in yardımıyla Jojo kör milliyetçiliğiyle yüzleşmek zorundadır.

35. The Mandalorian (2020)

The Mandalorian 8.7

İmparatorluğun yıkılmasından sonra ve Birinci Düzenin ortaya çıkmasından önce, Yeni Cumhuriyet'in otoritesinden çok uzaktaki galaksinin dışına ulaşan yalnız bir silahşörün macerasını takip ediyoruz.

36. Black Mirror (2011)

Black Mirror 8.8

Alacakaranlık Kuşağı'nın çağdaş dünyamızla ilgili ortak huzursuzluğana değinen hikayelerle bir İngiliz çalışması. Son on yılda, teknoloji onu durdurmak ve sorgulamak için zaman bulamadan önce hayatımızın neredeyse her yönünü değiştirdi. Her evde; her masada; her elde- bir plazma ekran; bir ekran; bir akıllı telefon - 21. Yüzyıl varlığımızın siyah bir aynası.

37. Triple Dog (2010)

Triple Dog 5.7

Ponpon kızların kaptanı Chapin, bütün ekibi evine pijama partisine davet etmiştir. Kızlar parti sırasında doğruluk ya da cesaret oynamaya karar verir. Kısa süre sonra “cesaret” oyunu tuhaf bir rekabete dönüşür ve verilen “cesaret” görevleri git gide uç hale gelir. Kızlar oyunlarını sürdürürken, bir yandan, istemeden de olsa bir sınıf arkadaşlarının ölümünün arkasındaki gerçeği ortaya çıkaracaklardır.

38. Close Enough (2020)

Close Enough 7.8

Ebeveynlik, arkadaşlık, amatör hırsızlık, striptizci palyaçolar ve doğru gündüz bakımını seçme gibi günlük zorluklarla hokkabazlık yapan evli bir çifti merkeze alan 20'li bir şeyden 30'lu bir şeye geçişin gerçeküstü bir yaklaşımı.

39. Army of Thieves (2021)

Army of Thieves 6.4

Army of the Dead'in yaşananlarının öncesinde geçen Army of Thieves, zombi saldırılarının ilk aşamasında küçük bir kasabada banka memuru olan Ludwig Dieter, bir soygun gerçekleştirmesi için gizemli bir kadın tarafından Interpol'ün en çok aranan suçlularından oluşan bir ekibe dahil edilir.

40. Star Wars: The Clone Wars Türkçe Dublaj (2009)

Star Wars: The Clone Wars Türkçe Dublaj 8.4

Yıldız Savaşları: Klon Savaşları sinema tarihinin hem en kült, aynı zamanda hem de en popüler olmayı başarabilen ender sinema serilerinden biri. Efsanevi başyapıt, izleyiciyi yepyeni Star Wars maceralarına sürüklerken, Lucasfilm'in epik hikaye anlatımı ile sinemaseverleri şaşırtarak benzersiz bir animasyon stilini birleştiriyor. Büyük bir prodüksiyon aşamasından geçen bu yapım da, serinin öteki filmlerini aratmayacak raddede unutulmaz sahnelerle dolu.

41. Interstellar (2014)

Interstellar 8.6

Yıldızlararası, yeni keşfedilen bir solucan deliğinden insan uzay yolculuğu sınırlamalarını aşan ve yıldızlararası yolculuklarda yer alan engin mesafeleri aşan bir grup keşifçinin maceralarını anlatıyor.

42. Gravity Falls (2012)

Gravity Falls 8.9

İkiz erkek ve kız kardeş Dipper ve Mabel Pines, yazları büyük amcaları Stan'in gizemli Gravity Falls, Oregon kasabasında turist tuzağı kurmasına yardım ederek geçirdiklerinde beklenmedik bir maceraya atılırlar.

43. Aşk 101 Türkçe Dublaj (2020)

Aşk 101 Türkçe Dublaj 7.5

Öğretmenlerini basketbol koçu için düşmeye çalışırken, dört misafir ve model öğrenci, arkadaşlık, sevgi ve kendileri olma cesaretini bulur.

44. Tomorrowland (2015)

Tomorrowland 6.4

Ortak bir kaderle bağlanan zeki ve iyimser bir genç (Britt Robertson, filmin kahramanı Casey Newton olarak), bilimsel merak ile yanıp tutuşmaktadır, eski bir zeki genç keşifçinin (George Clooney, Frank Walker olarak) ise gözü açılmıştır ve zamanda esrarengiz bir yerin ve ?Tomorrowland? olarak toplayıcı hafızalarında var olan bir mekanın gizlerini ortaya çıkarmak için tehlike dolu bir göreve girer.

45. Zack Snyder's Justice League (2021)

Zack Snyder's Justice League 8

Süpermen’in nihai fedakarlığının boşuna olmamasını sağlamaya kararlı olan Bruce Wayne, dünyayı felaket oranlarının yaklaşan bir tehdidinden korumak için bir meta insan ekibi oluşturma planlarıyla Diana Prince ile güçlerini birleştirir. Zack Snyder's Justice League daha doğrusu Snyder Cut uzun zamandır merakla beklediğimiz bir film ve hepimiz eminim ki Zack Snyder'in vizyonunu görmek için inanılmaz heyecanlıyız.

46. Eighth Grade (2018)

Eighth Grade 7.4

On üç yaşındaki Kayla, ortaokulun son haftasında lise başlamadan önce yoluna devam ederken çağdaş ergenliğinin gelgit dalgasına katlanıyor.

47. Miraculous Tales of Ladybug & Cat Noir (2015)

Miraculous Tales of Ladybug & Cat Noir 7.5

Normal lise çocukları güne göre, Gece Paris Koruyucuları! Mucizevi, Marinette ve Adrien'in kahramanca maceralarını, Ladybug'a ve Cat Noir'e dönüşürken ve Paris halkını kötülüklere dönüştürmekten sorumlu Yaratıklar, Akumas'ı yakalamak için ortaya koydu. Fakat hiçbiri her iki kahraman, diğerinin gerçek kimliğini bilmiyor - ya da sınıf arkadaşları!

50. The Dark Knight (2008)

The Dark Knight 9

Batman, suçla mücadelesindeki payını arttırdı. Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent'in yardımı ile Batman, sokakları rahatsız eden suç örgütlerini parçalamak için yola koyuldu. Etkili olduğunu kanıtladı, ancak kendini Joker olarak Gotham'ın korkmuş vatandaşları tarafından bilinen yükselen bir suçlu beyni tarafından salınan bir kaos saltanatının avı olarak görüyorlar.

51. Disenchantment (2018)

Disenchantment 7.2

Dreamland adlı yıkık bir ortaçağ kentinde yer alan Disenchantment, çok içki içen bir prensesin, onun alıngan elf arkadaşının ve kişisel iblisinin kirli maceralarını takip ediyor.