En İyi Sonuçlar
Who Invited Them

Genel Bakış

Türü: Komedi, Korku

Who Invited Them (tt17677178) adlı filmde, Adam ve Margo'nun evinde düzenlenen bir parti sırasında yaşanan olaylar anlatılıyor. Parti sona erdikten sonra gelen bir çift, kendilerini zengin komşular olarak tanıtır ve geceyi dört kişi olarak devam ettirirler. Ancak zaman ilerledikçe, bu gizemli çiftin aslında ikiyüzlü ve tuhaf davranışlarına şüpheyle yaklaşılır. Adam ve Margo, yeni tanıştıkları bu insanların gerçek niyetlerini anlamaya çalışırken, oyunlar ve sırlarla dolu bir hikaye ortaya çıkar. Bu gerilim dolu filmde dostluk, güven ve insan ilişkilerinin sınırları sorgulanırken, izleyiciyi dehşet dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Bu özet sinefy2.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Amerika
IMDb Puanı
5.5 (2865 oy)
Takipçi
1
izlenme
3615
Yıl
2022
Süre
81 dk
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@MorbiusLestat 1 hafta önce
Haneke'nin Funny Games filmi gibi bir iş yapmak istenmiş, ki ufak tefek göndermeler de barizdi. Minnak gerilim, sıfır komedi ve korku. Twist kısmı baş... [Devamını gör..]
Haneke'nin Funny Games filmi gibi bir iş yapmak istenmiş, ki ufak tefek göndermeler de barizdi. Minnak gerilim, sıfır komedi ve korku. Twist kısmı başta göreceğiniz bir sahne ile alakasız gitmesinden ibaret. Oyuncular idare eder, film de yoklukta sakin bir şey izleyeyim diyene gider. 4.5/10.
11