En İyi Sonuçlar
Vesper

Genel Bakış

Vesper, post-apokaliptik bir dünyada hayatta kalmaya çalışan ve zorlu bir maceraya atılan 13 yaşındaki kızın hikayesini anlatıyor. Dünya ekosistemi çökmüş durumdadır ve Vesper, hasta babasıyla birlikte tehlikeli bir dünyada hayatta kalmak için becerilerini kullanmaktadır. Bir uçak kazasından sonra kaybolan ve kafası karışmış halde olan gizemli kadın Camellia'yı bulma görevini kabul eden Vesper, bu görevi karşılığında güvenli geçiş imkanı elde edecektir. Ancak Vesper, komşusu Jonas'ın Camellia'yı aradığını ve onun hayatını sonsuza dek değiştirebilecek bir sırrı sakladığını keşfeder. Zekası ve biyo-hack yetenekleriyle silahlanarak tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkan Vesper, alternatif bir geleceğin anahtarını bulmak için mücadele eder. Vesper, güçlü ve kararlı bir karakter olarak izleyiciyi etkileyen bu etkileyici ve tehlikeli dünyada ayakta kalmaya çalışırken, izleyiciye geleceğe dair düşündürülen bir film deneyimi sunar.

Bu özet sinefy2.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Fransa
IMDb Puanı
6 (19189 oy)
Takipçi
1
izlenme
10548
Yıl
2022
Süre
114 dk
4 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@yasir 1 hafta önce
elektronik cihazların yerini biyoelektronik cihazların aldığı bir gelecekte geçen bir film ancak bu kadar etkileyici işlenebilirdi.
10
@yasir 1 hafta önce
Kesinlikle 2. filmi yapmaları gerek; film giriş yapıyor ,gelişiyor tam heyecan aksiyon gelecek dediğimiz yerde bitiyor
10
@mervancan99 2 hafta önce
Diyecegim tek bir sey var; Film tek kelime ile harikaydi,otudugum yerden soluksuz izledim. Umarim 2. Film cikar,bakalim neler olacak,bekleyip gorecez
00
@felistigris 2 hafta önce
gayet güzel bir film özellikle marvel ve dc nin saçma sapan filmlerinin yerine ( bu arada o filmleride severim) gerçekten konusu ve görselleriyle nere... [Devamını gör..]
gayet güzel bir film özellikle marvel ve dc nin saçma sapan filmlerinin yerine ( bu arada o filmleride severim) gerçekten konusu ve görselleriyle neredeyse hiç efekt kullanılmadan yapılmış post apokaliptik bir havada yapılmış diyorum ama olay o kadar basit değil. kostümler, tasarımlar,mekanlar, oyuncuların kendilerini rollerine kaptırması sanki başka bir dünyada yaşıyormuş hissi veriyor. karanlık ortamların gerçekliği doğanın canlılığına kadar çok fazla detaylı şekilde düşünülmüş bence harika bir film. filmin sonunda acaba dedirtmiyor değil yani. post apokaliptik tarzı seven arkadaşlar kaçırmaz diye düşünüyorum sevmeyen arkadaşlarda şans verebilir. keyifli seyirler.
30