En İyi Sonuçlar
Syk pike

Genel Bakış

Türü: Dram, Korku

Signe ve Thomas sağlıksız, rekabetçi bir ilişki içinde olan bir çiftir. Thomas bir anda çağdaş bir sanatçı olmayı başarıp, ün kazandığındaysa işler içinden çıkmaz bir hal alır. Çünkü bu duruma karşılık Signe, dikkat ve sempati çekmeye kararlı yeni bir kişilik yaratarak statüsünü geri kazanmak için umutsuz bir girişimde bulunur.

Bu özet sinefy2.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Norveç
IMDb Puanı
7.3 (7493 oy)
Takipçi
12
izlenme
25396
Yıl
2022
Süre
97 dk
Syk pike
Fragman
OFFICIAL TRAILER
İlgi Manyağı (Sick of Myself) | Yeni Fragman
2022
8 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@ALEXANDER MAHONE 13 saat önce
Çok boş bir filmdi
00
@demitrim 1 hafta önce
Ruh Hastası tabirinin maalesef kelime karşılığı tam bu, kendine zarar vererek değil ama kafasında kurarak hastalıklar yaratarak sürekli ilgi bekleyen ... [Devamını gör..]
Ruh Hastası tabirinin maalesef kelime karşılığı tam bu, kendine zarar vererek değil ama kafasında kurarak hastalıklar yaratarak sürekli ilgi bekleyen bir tanıdığı olan biriyim ve gerçekten durum aynı böyle.
00
@cansu-k1 2 ay önce
kız artık narsistliği de aşmış direkt akıl hastası bence
00
@villanelle17 3 ay önce
narsizm temalı bir film ve böyle kişiler gerçekten var. Bir insan ilgi için kendine bunu yapar mı demeyin çünkü bundan daha beterleri yapanlar var. Eğ... [Devamını gör..]
narsizm temalı bir film ve böyle kişiler gerçekten var. Bir insan ilgi için kendine bunu yapar mı demeyin çünkü bundan daha beterleri yapanlar var. Eğer hayatınızda bu karakter gibi birisi varsa filmi daha odaklı izliyorsunuz.
01
@moviestar7 7 ay önce
Kendini sevmeyen, sürekli insanların ilgisini çekmeye çalışan bir kızın yaptığı saçmalıkları anlatıyor. Böyle akıl hastası insanlar var mı dedirtiyor ... [Devamını gör..]
Kendini sevmeyen, sürekli insanların ilgisini çekmeye çalışan bir kızın yaptığı saçmalıkları anlatıyor. Böyle akıl hastası insanlar var mı dedirtiyor gerçekten. Konu olarak ilginç bir film izlenebilir ama benim psikolojimi kötü etkiledi açıkçası.
00
@144782-Kelebeek 8 ay önce
Bence herkesin yakından tanıdığı bir Signe var. Narsist insanların ilgi manyaklığı bu.
10
@Ziyaretçi 8 ay önce
Vay manyak vay diyerek izliyorum. İnsqn bunu kendine niye yapar ya
20
@iqblis 9 ay önce
film ekimi... [Spoileri gör..]
film ekiminde izleme şansı bulmuştum baktım buraya düşmüş yorum yapayım dedim. kapağa bakar bakmaz akla ilk olarak estetikten, güzellik algısından muzdarip, asla kendini sevemeyen, sosyal medya kurbanı falan bi insan geliyor ama baya başka çıktı. bence güzellik algısından ayrı tutulup ele alınması da mantıklı olmuş çünkü zaten bu algı, tek tipleştirme konuşulan, üstüne söz edilen bi konu. tam tersi şekilde hastalıkların, görsel bozuklukların ya da herhangi bi farklılığın bunda araç olarak kullanılabileceğini göstermiş. onun dışında harbiden manyaklık ya, manyaklığı daha ne olabilirdi bilemiyorum. kocası da normal değildi bu arada, ikisi de birbirlerinden az da olsa beklentilerini karşılayamadıkları için çığ gibi büyümüş bence bu delilik. izlerken -bu kadar ağır olmasa da :d- illaki birsürü örnek kişiler vakalar geçer gözümüzün önünden.
00