En İyi Sonuçlar
Final
Supernatural

Genel Bakış

Sam ve Dean Winchester çocukken annelerini gizemli ve şeytani bir doğaüstü güce kaptırdı. Daha sonra babaları onları asker olarak yetiştirdi. Onlara Amerika'nın karanlık köşelerinde ve arka yollarında yaşayan doğaüstü kötülüğü öğretti ... ve onlara nasıl öldüreceklerini öğretti. Şimdi, Winchester kardeşler '67 model Chevy Impala'ları ile ülkenin dört bir yanından geçerek yol boyunca karşılaştıkları her türlü doğaüstü tehditle mücadele ediyorlar.

Bu özet sinefy2.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Korku, Fantastik
Ülke
Amerika
Süre
44 dk
Takipçi
11083
IMDb Puanı
8.4 (437943 oy)
Yıl
2006
Supernatural Season 1 Trailer
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Supernatural Season 1 Trailer
2006
413 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
Bu yorum 1 sırada sabitlendi @arwenn 2 yıl önce
İzleyen bir pişman (bazı şeyler bitmesin) izlemeyen bin pişman diyelim yeni başlıcak arkadaşlara önerim hala bunumu okuyosun ? Dean, Sam ,Casti daha n... [Devamını gör..]
İzleyen bir pişman (bazı şeyler bitmesin) izlemeyen bin pişman diyelim yeni başlıcak arkadaşlara önerim hala bunumu okuyosun ? Dean, Sam ,Casti daha nicesi nefesinizi tutacaksınız bazen de abartılı bulacaksanız ama devam edeceksiniz ilk bölümlerini gece evdekiler uyurken gizlice izlerdim telefonum olmadığı için ve ingilizce olarak anlamazdım doğal olarak buradan sevgili adminlerime teşekkür ederim iyi seyirler ? Ve herkez gibi ..

Carry On Myward Son ?
6 yanıtı görüntüle
@zeyneplendn 1 yıl önce
başlamaya korkuyorum 15 sezon
100
@954197___apocalypce2 1 yıl önce
Çok severek izlediğim bir diziydi. 3 kere hatim etmişliğim var, bir çok karakterle bir şekilde bağ kuruyorsunuz. Bazı bölümleri kötü ve sıkıcı olmasın... [Devamını gör..]
Çok severek izlediğim bir diziydi. 3 kere hatim etmişliğim var, bir çok karakterle bir şekilde bağ kuruyorsunuz. Bazı bölümleri kötü ve sıkıcı olmasına rağmen kişiliği olan bir yapımdı o yüzden başrol oyuncularından yapımcısına kadar bize böyle bir efsaneyi izlettikleri için teşekkür ederim. Gelelim yorumlarıma. Son birkaç sezondur dizi zaten sallanıyordu özellikle zorlama bölümler ve senaryo akışı yer yer sıkıcı olmaya başlasa da yılların verdiği alışkanlıkla aidiyet duygusuyla seyrettik. Son sezonla ilgili olarak ise şunu söylemeliyim koskoca 15 yıl içinde en kötü bölüm hangisi diye sorsalar net bir şekilde dizi finali derdim.Bana kalsa 7. sezonda diziyi bitirirdim ve yinede efsane olarak kalırdı sonraki sezonlar kabul edelim çok zorlama oldu.

Ve bir notta Jared Padalecki için. Adam diziye başladığında kötü bir oyuncuydu ve beter bir oyuncu olarak final yaptı. 15 yılda insanın hiç mi yeteneği gelişmez? Bununki birde geri gitti üstelik.

Sonuç olarak her türlü aksaklıklarına rağmen işlediği konularla ve bölüm bölüm öne çıkan yan karakterlerle 15 yıl kendini izlettirdi.
83
@beratovic 1 yıl önce
dizi baya iyi dizi severk izliyorum gizem ve gerilimi cok iyi yansitmislar
60
@938172___teenwolff 1 yıl önce
baslamaya korkuyorum o yüzden en sona biraktim bu diziyi şimdi başlarsam diğerleri kalcak liste bozlumasin diye ama cokta izlemek istiyorum:confused:... [Devamını gör..]
baslamaya korkuyorum o yüzden en sona biraktim bu diziyi şimdi başlarsam diğerleri kalcak liste bozlumasin diye ama cokta izlemek istiyorum:confused:
70
@beratovic 1 yıl önce
İzle bence kessinlikle pişman olmazssin
60
@meryblr 1 yıl önce
Hadi Bismillah
60
@enescesur7 1 yıl önce
arka sokaklarmi lan bu

:smiley:150
@beratovic 1 yıl önce
arkadaslar bu tarzda diziler seviyorsanin benim yaptigim bir dizi koleksiyonu var orda da kendinize uygun bir dizi bulabilirsiniz
90
@959707___sado3 1 yıl önce
basladik bakalim 21.08.2021
60
@g:ecalpala 1 yıl önce
TV'YE YAYINLANIRKEN DENK GELDİKÇE İZLERDİK. VALLA KORKUYORUM KOMPLE BAŞLAMAYA :slight_smile:))
50