En İyi Sonuçlar
Spiderhead
Spiderhead

Genel Bakış

Türü: Aksiyon, Suç, Dram

Yakın gelecekte geçen Spiderhead’in dünyasında şirketler ve devletler mahkumlarla anlaşma sağlayıp onları çeşitli medikal deneylerde denek olarak kullanır. Anlaşma basit. Ceza süresinin kısaltılması karşılığında piyasaya henüz sürülmemiş yeni ilaçlara denek olarak tabi tutulmak. Bu mahkumlardan biri ise test amaçlı kullanılan ilaçlardan birini deneyince sevgi kavramını hissetme yetisini kaybeder. İşbu mahkum, olayın ardından hayatındaki her şeyi sorgulamaya başlar ve kafasındaki sorulara cevap bulmak üzere bir yolculuğa atılır.

Bu özet sinefy2.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Amerika
IMDb Puanı
6.9 (16 oy)
Takipçi
13
izlenme
5868
Yıl
2022
Süre
106 dk
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@apocalypce2 1 hafta önce
..İnsan piskolojisi üzerine şekillenen iyi bir yapım.Aslında olası bir senaryo bu açıdan bakılınca dünyada neler dönüyor ve yapılıyor dememek elde değ... [Devamını gör..]
..İnsan piskolojisi üzerine şekillenen iyi bir yapım.Aslında olası bir senaryo bu açıdan bakılınca dünyada neler dönüyor ve yapılıyor dememek elde değil.Haplarla hormonlar üzerinde oynamalar.İnsan şüpheleniyor yediklerimiz içtiklerimiz sonra Subliminal mesajlar belkide bizleri uyutuyorlardır, Oyuncular iyi,konu güzel ama bunlarla ne yapacaklarını bilememişler.Başlangıçta merak uyandırıcıydı ama izledikçe sıkıldım ve bitsin istedim.Bitince de ben ne izledim böyle dedim.Çok fazla mantık hatası vardı. Chris Hemsworth ve Milles Teller'ı bu senaryoya nasıl ikna etmişler bilmiyorum.Tam anlamıyla zaman kaybı.
10