En İyi Sonuçlar
Devam Ediyor
Reacher

Genel Bakış

Lee Child’ın Jack Reacher serisinin ilk romanı Killing Floor’dan uyarlanan ve Nick Santora’nın kalemiyle ekranlara taşınan ve Reacher, yakın zamanda sivil hayata geçiş yapan Jack Reacher isimli kıdemli bir askeri polis müfettişinin hikâyesine odaklanıyor. Bir zamanlar hizmet ettiği ulusu keşfetmek için ABD’yi dolaşmaya başlayan Reacher, Georgia'nın küçük Margrave kasabasına geldiğinde, 20 yılın ardından ilk defa bir cinayet vakasına sahne olmuş bir toplulukla karşılaşıyor. Görgü tanıklarının kendisini suç mahallinde görüldüğünü iddia etmesinin ardından kendisini hapiste bulan Reacher masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, kasabanın derinlere kök salmış bir komployu ortaya çıkarmaya başlıyor.

Bu özet sinefy2.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Dram, Aksiyon
Ülke
Amerika
Takipçi
743
IMDb Puanı
8.7 (78 oy)
Yıl
2022
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@sezsal 4 ay önce
diziyi sevdim başroldeki eleman blue mountain state diye bi dizide oynuyordu. tabi o dizide şanlışım yoksa biraz deli ve komik bi karakteri oynuyordu.... [Devamını gör..]
diziyi sevdim başroldeki eleman blue mountain state diye bi dizide oynuyordu. tabi o dizide şanlışım yoksa biraz deli ve komik bi karakteri oynuyordu. bu dizide epey kaslı gördük kendisini ve sanırım eski dizideki karakterinden espiri modunuda bu diziye azcık yansıtmışlar. tek kalemde 8 bölüm izledim sabah 11 de bitti anca (((:
20
@emir356 4 ay önce
güzeldı umarım 2. sezon hemen gelir
20
@duxcherkov 2 ay önce
Dizinin bitişine göre tek sezonluk dizi bu.
10