En İyi Sonuçlar
Han River Police

Genel Bakış

Han River Police, Seul'un Han Nehri'nde görev yapan iki polis memurunun hikayesini anlatıyor. Bu iki polis memuru, terörizmden günlük kazalara ve diğer acil yardım gerektiren olaylara kadar çeşitli acil durumlarla karşı karşıya gelirler. Seul'un en önemli su yollarından birinde görev yaptıkları için sürekli olarak devriye gezen ve olaylara müdahale eden bu iki polis memuru, büyük bir ekip çalışmasıyla vatandaşların güvenliğini sağlamaya çalışır. Han River Police, hem gerilim dolu olaylarla dolu, hem de polis memurlarının hikayeleri ve sahip oldukları zorluklar üzerinde yoğunlaşan bir dizi olarak izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Bu özet sinefy2.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Komedi, Aksiyon
Ülke
Güney Kore
Takipçi
16
IMDb Puanı
8.6 (8 oy)
Yıl
2023
14 Eylül 2023
14 Eylül 2023
14 Eylül 2023
14 Eylül 2023
14 Eylül 2023
14 Eylül 2023
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@niisanurkilic 16 saat önce
Gerçekten çok eğlenceli ve çok aksiyonlu bir mini diziydi. Ben izlerken çok keyif aldım ve konuyu uzatmamaları çok iyiydi. Çerezlik izlemeye değer bir... [Devamını gör..]
Gerçekten çok eğlenceli ve çok aksiyonlu bir mini diziydi. Ben izlerken çok keyif aldım ve konuyu uzatmamaları çok iyiydi. Çerezlik izlemeye değer bir dizi. Yeni bir sezon gelir mi bilmem ama gelirse güzel olur.
00