En İyi Sonuçlar
Erşan Kuneri

Genel Bakış

Erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar. İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

Bu özet sinefy2.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Komedi
Ülke
Türkiye
Takipçi
562
Yıl
2022
The Life and Movies of Erşan Kuneri  | Official Trailer | Netflix
Fragman
OFFICIAL TRAILER
The Life and Movies of Erşan Kuneri | Official Trailer | Netflix
2022
4 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@x-gam 1 gün önce
Elimizdeki teksey cinsellik olmaması lazım
00
@g:onurcabalar10 1 ay önce
Bence muhteşem olmuş inşallah devamı gelir 2.sezonu şimdiden bekliyorum...
10
@g:the.fat1hyvz 1 ay önce
Bence çok güzel bir dizi olmuş olumsuz eleştiriler çok gereksiz.
20
@sadan 1 ay önce
Çok başarılı bir komedyen ve oyuncu olan Cem Yılmaz'ı, yüksek kaliteli ve anlamlı yapımlarda izlemeyi özledim. Absürt bir yapım olmuş, seyredemedim ne... [Devamını gör..]
Çok başarılı bir komedyen ve oyuncu olan Cem Yılmaz'ı, yüksek kaliteli ve anlamlı yapımlarda izlemeyi özledim. Absürt bir yapım olmuş, seyredemedim ne yazık ki. Ezgi Molayı da aynı şekilde görmeyi isterim.
31
@1299 1 ay önce
Ben de izleyemedim ama sosoyal medya platformlarında detay verilmeden linçlemişler diziyi. Spoiler yememek için de detaylara bakmadım. Merak ettim yak... [Devamını gör..]
Ben de izleyemedim ama sosoyal medya platformlarında detay verilmeden linçlemişler diziyi. Spoiler yememek için de detaylara bakmadım. Merak ettim yakında başlayacağım.
Ayretten seveni de çok.
10