En İyi Sonuçlar
Dear Child Türkçe Dublaj

Genel Bakış

Dear Child, izole bir yaşam süren Lena, Hannah ve Jonathan adlı çocukların hikayesini anlatıyor. Yüksek güvenlikli bir evde yaşayan bu çocuklar, belirlenmiş saatlerde yemek yiyor, tuvalete gidiyor ve uyuyorlar. Ancak, bir gün genç kız Lena kaçmayı başarır ve ciddi bir kaza sonucu hastaneye kaldırılır. İşte bu noktada, Lena'nın ailesi yıllar sonra kızlarını bulmanın umuduyla hastaneye gelir ve kâbus dolu gerçekler gün yüzüne çıkar. Liebes Kind, geleneksel gerilim filmlerinden farklı bir şekilde kefaretle başlıyor. İzleyiciyi innerbirliklerden sarsan bu hikaye, Lena'nın kaçışıyla beraber başka bir boyuta geçiyor. Ailesinin yıllardır çektiği acıyı ve çaresizliği gözler önüne seren dizi, izleyiciyi akıl oyunları ve gerilim dolu anlarla içine çekiyor. Dear Child, sürükleyici hikayesi ve etkileyici performanslarıyla nefes kesici bir dizi deneyimi sunuyor.

Bu özet sinefy2.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Dram, Gizem
Ülke
Almanya
Takipçi
14
IMDb Puanı
7.1 (10 oy)
Yıl
2023
3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@fb 2 hafta önce
Alman dizi ve filmleri biraz soğuk ve ağır seyirli olur ama bu çok iyi olmuş. Dizinin senaryosu gizem içinde gerilim yaratma konusunda çok başarılı, a... [Devamını gör..]
Alman dizi ve filmleri biraz soğuk ve ağır seyirli olur ama bu çok iyi olmuş. Dizinin senaryosu gizem içinde gerilim yaratma konusunda çok başarılı, akıcı ve tempolu. Çok beğendim.
00
@Zarif 3 hafta önce
Alman kalitesi het branşta kendini belli ediyor
00
@serlamek 3 hafta önce
Son zamanlarda izlediğim en akıcı sürükleyici bitmesini istemediğim efsane bir dizi umarim devami gelir.
10