En İyi Sonuçlar

Bungou Stray Dogs 5. Sezon 10. Bölüm Türkçe Altyazı izle

  • 1. Sezon
  • 2. Sezon
  • 3. Sezon
  • 4. Sezon
  • 5. Sezon
628 izlenme

Yetimhaneden atılan Nakajima Atsushi'nin ne bir kalacak yeri, ne de karnını doyuracak yemeği vardır. Nehir kenarında, açlıkla cebelleşirken, intihara kalkışan bir adamı kurtarır. Kurtardığı adam, Dazai Osamu, ve onun ortağı Kunikida, oldukça önemli bir dedektiflik dairesinin mensuplarıdırlar. Özel güçlere sahip olan bu kişiler, askeriye ya da polis için tehlikeli olan vakalarla ilgilenirler. Tam da Atsushi'nin civarda olduğu vakitlerde yine o civarda beliren bir kaplanın peşine düşmüşlerdir. Kaplan vakasının çözülmesinin ardından, artık Atsushi'nin yolu gelecekte Dazai ve diğer dedektiflerle daha çok kesişecektir.


Bu özet sinefy2.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Candyyyyy 1 hafta önce
en son herhalde asagiri resetlendi ve o sırada bir hata sonucu fizik kuralları ile ilgili tüm bilgiler beyninden silindi çünkü sonun başka bir açıklam... [Devamını gör..]
en son herhalde asagiri resetlendi ve o sırada bir hata sonucu fizik kuralları ile ilgili tüm bilgiler beyninden silindi çünkü sonun başka bir açıklaması olamaz (evet dünyanın yokoluşunun ve karakterlerin yarısının ölmüş olmasından ziyade benim için bu önemli)
00