En İyi Sonuçlar

2022

Sırala:
 • Snowflake Mountain
  Umutsuzca haklı mı yoksa sadece zorlu aşka mı ihtiyacı var? Bu gerçeklik dizisinde on şımarık genç yetişkin, ebeveyn güvenlik ağı olmadan doğayı deneyimliyor.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • A Nation of Broth

  A Nation of Broth

  Belgesel 8.5

  Her Kore masasının kalbinde mütevazı bir kase iyi çorba bulunur. Kore çorbasının tarihini ve evrimini araştıran bir yolculuğa çıkın. Bu, Kore çorbası, tarihi ve Kore mutfağındaki yeri hakkında bir belgesel dizisidir. Ryu Soo-Young, Ham Yon-Ji ve Huh Young-Man'in ortak bir yanı varsa, o da iyi yemek sevgileridir. K Food Show: A Nation of Broth'da üçlü, çeşitli bölgelerden özel et suları, çorbalar ve daha fazlasını deneyerek Güney Kore'yi bir "et suyu yolculuğunda" dolaşıyor. Yolculukları boyunca, sadece lezzetli yemeklerin tadına varmakla kalmaz, aynı zamanda zengin kültürü ve aynısını yapmanın zorlu sürecini de öğrenirler.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  55 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  3
 • Snowflake Mountain Türkçe Dublaj
  Umutsuzca haklı mı yoksa sadece zorlu aşka mı ihtiyacı var? Bu gerçeklik dizisinde on şımarık genç yetişkin, ebeveyn güvenlik ağı olmadan doğayı deneyimliyor.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Ocean's Weirdest
  Dalgaların altında, birbirlerini alt etme ve uzun süre dayanma mücadelesi veren tuhaf ve acayip yaratıklar var. Bu tuhaf dünyada hayvanlar çarpık şekillere bürünüyor, inanılmaz adaptasyonlar geliştiriyor ve dayanıklılık becerileri sergiliyor. Karadaki yaşam, okyanusun en tuhafıyla tanışmak için yaptığımız derin dalışta keşfettiğimiz çılgın kaleydoskopa kıyasla vanilyadan ibaret.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  50 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  3
 • Love on the Spectrum USA

  Love on the Spectrum USA

  Romantik,Belgesel,Reality-TV 0

  Bu romantik belgesel dizide otizm spektrumunda yer alan kişiler aşkı arayarak flört ve ilişkilerin değişen dünyasını keşfediyor.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • One Person Who Fell in Love: Stendhal's Love Theory
  Satoko, 30 yaşında olmasına rağmen daha önce hiç ilişki yaşamadığından kendine güveni olmayan bir kütüphane görevlisidir. Ryosuke adında bir beyefendiyle tanışır ve görür görmez ona aşık olur. Her gün kendini değiştirmeyi uman Satoko’nun karşısına birden “Aşk Teorisi” kitabının yazarı “Stendhal” olduğunu iddia eden bir adam çıkar. Aşk hayatı hakkında endişeli olan Satoko gördüğü bu illüzyon karşısında şaşırsa da aslında bu iyi bir şeydir. Zira Stendhal, Satoko ve Ryosuke’nin arasında güzel bir aşkın yeşermesini sağlamak için Satoko’ya aşk sırlarıyla rehberlik eder ve onu günbegün değiştirir! Bu sayede ikisi daha da yakınlaşacaktır. Ancak Satoko’nun kimsenin bilmesini istemediği “geçmişe dair bir sırrı” vardır…
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  40 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  16
 • Slow Horses

  Slow Horses

  Dram,Gerilim 0

  Dizi, İngiliz istihbarat teşkilatı MI5’ın gözden düşen ajanlarını yolladığı Slough House’a gönderilen bir grup ajanın yaşadıklarını konu alıyor. Gary Oldman, dizide Slough House’ta hataları nedeniyle kariyerleri biten ajanların zeki ancak çabuk öfkelenen lideri Jackson Lamb karakterini canlandıracak.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  12
 • Uysallar

  Uysallar

  Dram,Komedi 6.9

  “Sekiz bölümlük disfonksiyonel aile kara komedisi” olarak tanımlanan Uysallar, 2020 senesinde, çarpık kentsel dönüşümlü İstanbul’un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçiyor. Üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın (Öner Erkan) ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorguladığı bir uyanış öyküsü. İdeal bir aile gibi gözüken Uysallar’ın her üyesinin birbirinden gizlediği ikili hayatları var. Aile üyeleri birbirlerinden habersiz hayal ettikleri hayatları yaşarken onların trajik, komik ve karanlık yanlarıyla tanışacağız. Dizi, alternatif bir aile öyküsü sunarken aynı zamanda “ben en son ne zaman mutluydum?” diye sordurtacak bir anlatı kuracak.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  45 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Halo

  Halo

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Macera 0

  Tüm zamanların en sevilen video oyunlarından, askeri bilim kurgu Halo’nun uzun süredir beklenen sinematik uyarlaması, gamerların favorisi ve şimdiden ikonlaşmış baş karakter Master Chief’i odağına alacak. 26. yüzyılda, insanlık ile The Covenant olarak bilinen uzaylı tehdidi arasındaki epik çatışmayı takip edecek yapım; zengin bir hayal gücüyle oluşturulmuş bir gelecek tasavvurunun aksiyon, macera ve derinlikli karakter anlatılarıyla birleşimi olarak tanımlanıyor.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  9