En İyi Sonuçlar

2022

Sırala:
 • The Witcher: Blood Origin

  The Witcher: Blood Origin

  Dram,Aksiyon,Macera 0

  Kral’ı korumaya yemin etmiş bir savaşçı klanından gelen Fjall, çok sevdiği biri savaşırken kendini onun için feda ettiğinden beri içinde derin bir öfkeyle yaşamaya başlar. Öyle bir öfke ki onun hayatla barışmasına izin vermez. Kurtuluş arayışındaki Fjall, kargaşa içindeki Kıta’da bir intikam fitilini ateşlerken kendini en olası müttefiklerin yanında savaşırken bulacak.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • Wednesday

  Wednesday

  Komedi,Fantastik,Aile 0

  Wednesday'in ortaya çıkan psişik yeteneklerde ustalaşma, kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engelleme ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri dizinin odak noktalarını oluşturacak. Komediyle korkuyu birbirine karıştıracak olan Wednesday, Nevermore Akademisi'nde geçecek. Wednesday, yeteneklerini bu akademide geliştirmeye çalışacaktır. Ama onunla birlikte aynı okulu paylaşan ergen kızların olması ortalığı karıştıracaktır.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • The Winchesters

  The Winchesters

  Aksiyon,Macera 0

  Sam ve Dean’den önce John ve Mary vardı. Jensen Ackles tarafından seslendirilecek anlatıcı Dean Winchester’ın bakış açısıyla anlatılacak olan The Winchesters, John’un Mary ile nasıl tanıştığının ve sadece aşklarının değil, tüm dünyayı kurtarmak için her şeyi nasıl ortaya koyduklarının destansı, anlatılmamış aşk hikayesidir.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • The Midnight Club

  The Midnight Club

  Dram,Gizem,Korku 0

  Gençlerden oluşan bir grup, aralarından ilk ölecek olanın diğerine öbür dünyanın nasıl olduğunu anlatmak için geri dönmesi gerektiği konusunda bir anlaşma yapar. Ama elbette, Rotterdam Yuvası avlanınca ve Midnight Club gizli bir güç tarafından kovalanmaya başladığında bu anlaşmanın tüyler ürpertici sonuçları olacaktır.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10
 • Take 1

  Take 1

  Müzik 0

  Koreli sanatçıların en anlamlı performanslarını sergilediği gerçek bir müzik gösterisi.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  50 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  7
 • Pink Lie

  Pink Lie

  Reality-TV 0

  Disney+'ın ilk orijinal flört reality showu.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  56 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  16
 • Quantum Leap

  Quantum Leap

  Dram,Bilim Kurgu 5.6

  Dr. Sam Beckett, Kuantum Sıçraması hızlandırıcısına adım atıp ortadan kaybolmasından 30 yıl sonra, makinenin ve yaratıcısının ardındaki gizemleri anlamayı umarak projeyi yeniden başlatması gereken yeni bir ekibi takip ediyor.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  18
 • Cyberpunk: Edgerunners

  Cyberpunk: Edgerunners

  Aksiyon,Animasyon,Macera 7.7

  CD Projekt Red’in aksiyon - rol yapma oyunu Cyberpunk 2077’ye dayanan yeni anime yapımı, bir sokak çocuğunun Night City’de hayatta kalma macerasını konu alacak. Çocuk, hiçbir seçeneği olmadığından bir ‘edgerunner’a, yani kiralık bir paralı askere dönüşmek zorunda olacak.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10