En İyi Sonuçlar

2021

Sırala:
 • You Don't Know Me Türkçe Dublaj
  You Don't Know Me, cinayetle suçlanan genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Kanıtlar çok büyük. Ancak duruşmasında bu adam olağanüstü bir hikaye anlatır. Başı büyük belaya giren sevdiği kadınla ilgili. Onu kurtarmak için her şeyi nasıl riske attığıyla ilgili. Suçsuz olduğuna yemin ediyor. Ama sonuçta, önemli olan şudur: Ona inanıyor musunuz?
  Yapım Yılı
  2021
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  4
 • Flatbush Misdemeanors
  Brooklyn'in Flatbush semtinde yaşayan ve öğretmenlik yapan Dan'in hayatı, eski arkadaşı ressam Kevin'ın yanına taşınmasıyla renklenir. Hayatta başarılı olmak için mücadele eden bu iki yakın arkadaş çok geçmeden kendilerini kahkaha dolu maceraların ortasında bulur.
  Yapım Yılı
  2021
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  20
 • We Children from Bahnhof Zoo
  Wir Kinder vom Bahnhof Zoo, 1970’li yıllarda Batı Berlin’de uyuşturucu bağımlılığı ve fuhuşa sürüklenen bir kızın hikâyesini konu alıyor. Otobiyografik romanın uyarlaması, eroinin etkileri ile Berlin gençliğinin kayıp kuşağının bir tasvirini sunuyor.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  50 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Anna

  Anna

  Dram,Korku,Macera 7.1

  Sadece yetişkinleri etkileyen bir salgın tarafından yok edilen ve doğaya dönüşen bir dünya, küçük kardeşini arayan inatçı ve cesur bir kız, bir umut ve hayatta kalma hikayesi.
  Yapım Yılı
  2021
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • Faking Hitler
  Yirminci yüzyılın en büyük medya skandallarından olan Hitler Günlükleri’nin olağanüstü gerçek hikayesinden uyarlanmıştır.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  278 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6