En İyi Sonuçlar

2021

Sırala:
 • The Kingdom

  The Kingdom

  Suç,Dram 6.5

  Seçimlere birlikte katıldığı adayın öldürülmesinin ardından Arjantin devlet başkanı adayı olan tartışmalı televizyon vaizi, hiç de göründüğü kadar kutsal biri değildir.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  50 dk
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  14
 • The Nevers

  The Nevers

  Dram,Aksiyon,Fantastik 7.4

  The Nevers; Viktorya döneminde “The Touched” adı verilen bir grup kadının, özel yetenekler kazanmasının ardından yaşananları ve kendilerini insafsız düşmanlarla beraber dünyayı değiştirebilecek bir görevin içinde bulmalarını konu alıyor.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  58 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • The King of Tears, Lee Bang-won
  Dizi, Joseon Kralı Yi Bang Won’a (Joo Sang Wook) ışık tutuyor. Goryeo Hanedanlığı’nın sonu ve Joseon Hanedanlığı’nın başlarında, eski Goryeo düzenini yıkmaya çalışan ve yeni bir Joseon ideali olan Bang Won’un hikayesi.
  Yapım Yılı
  2021
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  32
 • Secrets of Sulphur Springs Türkçe Dublaj
  Küçük bir kasabanın sınırındaki perili olduğu iddia edilen oteli ziyaret eden ailenin oğlu Griffin, orada tanıştığı meraklı Harper ile 30 yıllık gizemleri çözmeye çalışacaktır.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  24 dk
  Sezonlar
  3
  Bölümler
  21
 • Dam

  Dam

  Korku,Gerilim 5.8

  Diziyi Jacob Fischer isimli bir adamın garip bir intihar sahnesiyle açıyoruz. Yola Fischer isimli genç bir kadın var hikayemizin merkezinde. Söz konusu intihar eylemini gerçekleştiren adam Yola’nın babası. 6 senedir yurt dışında yaşamakta Yola. Babasının vefat haberini alınca da Şili’den kalkıp küçük bir kasaba olan memleketine dönüyor cenaze için. Yola çiftlik evinde vakit geçirmeye başladıkça sudaki gariplik dikkat çekmeye başlıyor. Ayrıca hayalet de görmeye başlıyor sağda solda. Bir takım doğaüstü şeyler tarafından tehdit mi ediliyor yoksa ona bir şeyler mi anlatılmaya çalışılıyor?
  Yapım Yılı
  2021
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  16
 • Blackout

  Blackout

  Dram,Gerilim 6.2

  Soğuk bir Kasım akşamı, Avrupa'nın elektrik şebekesinde ölümcül bir zincirleme reaksiyon meydana gelir: her yerde elektrik santralleri kapanır, asansörler takılır, trenler durur - bütün bir kıta karanlığa gömülür. Hükümet ve yetkililer elektrik kesintisinin sonuçlarıyla boğuşurken, müfettişler elektrik kesintisinin hedefli bir saldırı olduğunu iddia eden eski bir bilgisayar korsanı ve çevreci olan Pierre Manzano'ya yönelir. İçeriden öğrendiği iddia edilen bilgiler, aslında Europol ve BKA'ya yardım etmek isteyen Manzano'nun birdenbire kendinden şüphelenmesine neden olur. Suçluyu arayan Manzano, zamana karşı bir yarış başlatır.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  45 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • Hidden Assets

  Hidden Assets

  Suç,Dram 7.2

  Sıradan bir baskında yakaladığı torbacının elmas üzerinden ödeme aldığını keşfeden Dedektif Berry, fark etmeden aralanacak pek fazla perdenin ilkiyle karşı karşıyadır.
  Yapım Yılı
  2021
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • Eye Wonder

  Eye Wonder

  Gerçeklik 0

  Akıllara durgunluk veren sihir, video illüzyonları ve viral videolar.
  Yapım Yılı
  2021
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • Dug Days

  Dug Days

  Animasyon,Macera,Kısa 8.1

  Pixar Animation Studios'tan "Dug'ın Maceraları" Pixar'ın "Up" filmindeki sevimli köpek Dug'ın komik talihsizliklerini anlatan bir kısa seridir. Her kısa bölüm, çok sevdiğimiz konuşan köpek Dug'ın arka bahçesinde yaşanan olayları onun tatlı ve çarpık gözlerinden anlatmaktadır. Emmy Award sahibi ve Academy Award adayı Bob Peterson tarafından yazılmış ve yönetilmiştir.
  Yapım Yılı
  2021
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  6
 • Dearest

  Dearest

  Suç,Dram,Romantik 7.1

  2006'da, Sanada Rio bir kayıp vakasının yaşandığı kasabada yaşamaktaydı. Bu olaydan sonra, Tokyo'ya eczacılık okumaya gitti. Günümüzde ise annesinin yönettiği Sanada Holding'in yan kolu Sanada Sağlık'ın CEO'sudur. Genç yaşına rağmen bu kadar başarılı olması medyanın dikkatini çekmektedir. Sanada, tesadüfen seri cinayetlere tanık olur. Bu cinayetler, bir şekilde 2006'daki kayıp vakasıyla bağlantılıdır. Sanada'nın tuttuğu avukatlar, olaylarla bir ilgisinin olmadığını kanıtlamaya çalışırken ilk aşkı olan dedektif gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.
  Yapım Yılı
  2021
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10