En İyi Sonuçlar

Suç

Sırala:
 • Wong & Winchester

  Wong & Winchester

  Suç,Gizem 6

  Huysuz bir eski polis olan özel dedektif ve saf ama hırslı bir yeni gelen etrafında inşa edilmiş bir polis prosedürü.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • Biz Kimden Kaçiyorduk Anne?

  Biz Kimden Kaçiyorduk Anne?

  Suç,Dram,Gerilim 0

  Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinde bir anne kızın travmatik hikâyesini anlatıyor.Devamlı birilerinden kaçan ve şatafatlı otellerde kalan bir anne ve küçük kızı Bambi, geride cesetlerden iz bırakarak yollarına devam ederler. Ancak şatafatlı otellerin yerini sıradan motellerin almasıyla, peri masalının düşünüldüğü gibi olmayacağı ortaya çıkar. Bu heyecanlı kaçış hikayesinde anne av değil de acaba avcı mı?
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  7
 • The Kingdom

  The Kingdom

  Suç,Dram 6.5

  Seçimlere birlikte katıldığı adayın öldürülmesinin ardından Arjantin devlet başkanı adayı olan tartışmalı televizyon vaizi, hiç de göründüğü kadar kutsal biri değildir.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  50 dk
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  14
 • Gotham Knights

  Gotham Knights

  Suç,Dram,Aksiyon 0

  Bruce Wayne'in öldürülmesinin ardından asi evlatlık oğlu, Batman'in düşmanlarının çocuklarıyla ittifak kurar. Şehrin en çok aranan suçluları haline geldiklerinde adlarını temize çıkarmak isteyen grup, bunun için zorlu bir mücadeleye girişir.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • Maestro

  Maestro

  Suç,Dram,Gizem 8.5

  Bir müzisyen, manzaralı bir adada bir festivale liderlik etmeye gider, burada beklenmedik bir aşk yaşar ve kendisini diğer insanların sorunlarının içinde bulur.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  50 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  9
 • Rana Naidu

  Rana Naidu

  Suç,Dram,Aksiyon 7.1

  Ailesini geçindirmeye çalışan ve maddi sıkıntılarla boğuşan bir adam, karşısına bir yığın para çıkınca kendini bir uyuşturucu çetesinin kirli işlerinin ortasında bulur. Alıntı: Netflix
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10
 • Beyond Paradise

  Beyond Paradise

  Suç,Dram,Gizem 7.7

  Beyond Paradise, Britanya kırsalının pastoral ortamında birlikte yeni bir hayata adım atan Humphrey ve Martha'nın hikayesini ele alıyor. Şehrin stresinden uzakta daha sakin bir hayat arayan Humphrey, nişanlısı Martha'nın memleketinde Dedektif Müfettiş olarak işe başladı. Ancak, kısa bir süre sonra, kırsal hayatın barışçıl bir şey olmadığını ve Humphrey'in, kasabanın şaşırtıcı derecede yüksek suç oranıyla her hafta kendisini zorlayan yeni ve çok farklı bir davayla dikkati dağılmadan edemediğini anlarlar.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • The Spencer Sisters

  The Spencer Sisters

  Suç,Dram,Komedi 5.9

  Polis memuru Darby Spencer ve onun gizem romancısı annesi Victoria Spencer zıt kişiliklere sahiptir, ancak yine de en beklenmedik maceraya birlikte atılırlar; özel bir dedektiflik bürosunda ortak olmak. Kaynak:imdb
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10
 • Waco: American Apocalypse Türkçe Dublaj
  Bu belgesel dizisi, 1993'te federal ajanlar ve silahlı bir tarikat arasında 51 gün süren restleşmenin daha önce yayınlanmamış görüntülerine yer veriyor.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  3
 • Sky High: The Series Türkçe Dublaj
  Kocası ölen Sole, oğluna bakmak için en iyi yolun bir çete lideri olmak olduğuna karar verir. Üstelik bu karar onu babasının düşmanı hâline getirecektir.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  7