En İyi Sonuçlar

Macera

Sırala:
 • Sky High: The Series Türkçe Dublaj
  Kocası ölen Sole, oğluna bakmak için en iyi yolun bir çete lideri olmak olduğuna karar verir. Üstelik bu karar onu babasının düşmanı hâline getirecektir.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  7
 • Yama no Susume: Next Summit

  Yama no Susume: Next Summit

  Komedi,Animasyon,Macera 7.3

  Şu ana kadar ki yolculuğunu hatırlarken, Aoi Yukimura kendini tekrardan dağcılığa gitmeye istekli bulur. Koharu Senjuin, Aoi'yi okul sonrası Dağcılık Kulübü'ne gitmeye davet edince büyük bir fırsat doğar. Kulüp başkanı olarak Koharu kendisinin ve diğer üyelerin katıldığı etkinliklerden coşkuyla bahseder, özellikle de yarışmalarda zirveye ulaşmaya çalışırkenkilerden. Kulübün hedeflerine bağlılığından etkilenmesine rağmen, Aoi kendi hızında öğrenmeyi ve dağcılığın tadını çıkarmayı tercih ederek katılmaya isteksizdir. Fakat bu kısa ziyaret en başta neden dağlara tırmandığını merak etmesine sebep olur. Arkadaşlarının da desteğiyle Fuji Dağı'nın zirvesine yapılacak merakla beklenen ikinci gezinin eğitimnine devam ederken, bir yandan hobisinin arkasındaki gerçek motivasyonu arar.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Secrets of Sulphur Springs Türkçe Dublaj
  Küçük bir kasabanın sınırındaki perili olduğu iddia edilen oteli ziyaret eden ailenin oğlu Griffin, orada tanıştığı meraklı Harper ile 30 yıllık gizemleri çözmeye çalışacaktır.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  24 dk
  Sezonlar
  3
  Bölümler
  21
 • True Lies

  True Lies

  Komedi,Aksiyon,Macera 6.4

  Banliyöde yaşayan doyumsuz bir ev hanımı, sessiz, sakin, sıradan bilgisayar danışmanı kocasının yetenekli bir casus olduğunu öğrenince...
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • The Unstoppable Yellow Yeti

  The Unstoppable Yellow Yeti

  Komedi,Animasyon,Macera 7.5

  Muazzam, çirkin ve durdurulamaz bir Sarı Yeti kasabaya gelip 12 yaşındaki iki çocukla arkadaş olunca, Kuzey Kutup Dairesi'nin yukarısındaki küçük kasaba hayatı kartopu gibi kontrolden çıkar.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  50
 • Sky High: The Series

  Sky High: The Series

  Suç,Aksiyon,Macera 0

  Bir gece yarısı aldığı telefonla Sole'nin kaderi değişir: Bir gangster çetesinin lideri olan kocası Ángel'in öldüğünü öğrenen Sole, bir gecede bakması gereken bir oğlu ve başına geçmesi gereken pek çok sorunlu işi olan genç bir dul kadına dönüşür. Madrid'deki en büyük çalıntı mal kaçakçılarından birisi olan babası Rogelio'nun himayesine girmek istemediği için hayatını kendi başına kazanmaya karar verir. Sole bu zorlu serüvende kaderini belirleyen ölümlerin ardındaki gizemi çözmesine yardım edecek yeni dostlar kazanırken, yeniden eski günlerdeki gibi iddialı soygunlar gerçekleştirebilmek için hırsızlar çetesiyle temaslar kurup güvenlerini kazanmayı da başarır. Ancak çıktığı bu yolda hem polis hem de rekabet etmek zorunda kalacağı farklı mafyalar yüzünden pek çok zorluk onu beklemektedir.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Outlast

  Outlast

  Reality-TV,Macera,Game-Show 0

  Hayatta kalma temalı bu zorlu yarışma programında 16 yalnız kurt, Alaska'nın vahşi doğasında birbirlerinden daha uzun süre dayanarak 1 milyon dolarlık ödülü elde etmeye çalışıyor. Bu acımasız yarışmada tek kural, kazanmak için bir takımın parçası olmak.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Marvel Super Hero Adventures

  Marvel Super Hero Adventures

  Aksiyon,Animasyon,Macera 5.9

  Örümcek Adam, bu kısa film serisinde diğer Marvel kahramanlarıyla birlikte çalışarak dostluk, işbirliği ve kahramanlığın faydalarını öğretiyor.
  Yapım Yılı
  2017
  Süre
  4 dk
  Sezonlar
  3
  Bölümler
  33
 • Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur

  Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur

  Aksiyon,Animasyon,Macera 7.6

  Marvel'in popüler çizgi romanından uyarlanan Moon Girl ve dev dinozor 13 yaşındaki süper dâhi Lunella Lafayette ve on tonluk T-Rex'i Şeytan Dinozor'un maceralarını anlatıyor. Lunella'nın yanlışlıkla Şeytan Dinozor'u günümüz New York'una getirmesinin ardından ikili şehrin Aşağı Doğu Yakası'nı tehlikelerden korumak için birlikte çalışırlar.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  13
 • Mila in the Multiverse

  Mila in the Multiverse

  Dram,Komedi,Macera 0

  Mila, 16. yaş gününde çok özel bir hediye alır. Artık annesi Elis’i aramak için farklı paralel evrenler arasında gidip gelebilir. Ancak Mila kısa süre sonra annesinin ortadan kaybolmasının hikayenin ve yolculuğunun sadece başlangıcı olduğunu keşfeder. Elis, birkaç evrenin aslında paralel olarak var olduğunu öğrendiğinden beri, tüm evrenleri yok etmek isteyen “Os Operadores” adlı gizemli ve tehlikeli bir grup tarafından avlanıyor. Mila bu yeni ve son derece tehlikeli duruma alışmak zorundadır ve arkadaşları Juliana, Vinícius ve Pierre’den destek alır. Onlarla birlikte Mila, annesi Elis’i aramak için devasa çoklu evreni dolaşıyor. Onları sürprizlerle ve tehlikelerle dolu inanılmaz bir macera bekliyor.
  Yapım Yılı
  2023
  Süre
  30 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8