En İyi Sonuçlar

Korku

Sırala:
 • Dam

  Dam

  Korku,Gerilim 5.8

  Diziyi Jacob Fischer isimli bir adamın garip bir intihar sahnesiyle açıyoruz. Yola Fischer isimli genç bir kadın var hikayemizin merkezinde. Söz konusu intihar eylemini gerçekleştiren adam Yola’nın babası. 6 senedir yurt dışında yaşamakta Yola. Babasının vefat haberini alınca da Şili’den kalkıp küçük bir kasaba olan memleketine dönüyor cenaze için. Yola çiftlik evinde vakit geçirmeye başladıkça sudaki gariplik dikkat çekmeye başlıyor. Ayrıca hayalet de görmeye başlıyor sağda solda. Bir takım doğaüstü şeyler tarafından tehdit mi ediliyor yoksa ona bir şeyler mi anlatılmaya çalışılıyor?
  Yapım Yılı
  2021
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  16
 • Welcome to Derry
  Küçük bir Maine kasabasında şekil değiştiren, genellikle şeytani bir palyaço olarak görünen bir canavarla savaşan bir grup arkadaşın hikayesi anlatılmıştı. Öykü, karakterlerin çocukluk ve orta yaşlı hallerini gösteren iki zaman çizelgesine bölünmüştü. Dizi için henüz bir açıklama yapılmadı ve hayranlar kesinlikle Bill Skarsgard’ın Pennywise olarak geri dönüp dönmeyeceğini merak edecekler.
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  1
 • Dead Ringers
  David Cronenberg imzalı 1988 yapımı aynı adlı filmden uyarlanan yeni dizisi Dead Ringers, altı bölümden oluşuyor. Orijinal Dead Ringers filminde başrolü Jeremy Irons üstlenmişti ve kısır kadınlara etik açıdan sorgulanabilir prosedürler uygulayan ve aynı kadınla ilişki yaşayan ikiz jinekologlara hayat vermişti. Dizi uyarlamasında ikiz doktorların cinsiyeti kadın olarak değiştirildi. Rachel Weisz, Elliot ve Beverly Mantle karakterlerine hayat vermesinin yanı sıra dizinin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor. Elliot ve Beverly hayatlarındaki her şeyi: uyuşturucuları, sevgilileri ve tıp etiğinin sınırlarını aşmak da dahil olmak üzere tüm uygulamalara meydan okuma arzularını paylaşıyorlar.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • Red Rose

  Red Rose

  Dram,Korku,Gerilim 6.3

  Bir grup arkadaş Red Rose adlı gizemli uygulamayı indirince işler değişir. Masum bir oyun karanlık bir gerçeğe dönüşür.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  45 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Wolf Pack

  Wolf Pack

  Dram,Korku,Fantastik 0

  Everett ve Blake, Kaliforniya'da çıkan bir yangının korkunç bir doğaüstü yaratığı uyandırmasının ardından hayatlarının sonsuza dek değiştiğini fark eder. Yaralı gençler anlaşılmaz bir şekilde birbirlerine ve on altı yıl önce başka bir gizemli orman yangınından sonra bir korucu tarafından evlat edinilen kardeş ikizler Harlan ve Luna'ya çekilirler. Dolunay yükselirken dört genç, onları birbirine bağlayan sırrı çözmek için bir araya gelir: bir kurt adam ısırığı ve kanı.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Red Rose Türkçe Dublaj

  Red Rose Türkçe Dublaj

  Dram,Korku,Gerilim 6.3

  Bir grup arkadaş Red Rose adlı gizemli uygulamayı indirince işler değişir. Masum bir oyun karanlık bir gerçeğe dönüşür.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  45 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Anne Rice's Mayfair Witches
  Daddario, zekasını ve empatisini insanlara yardım etmek için kullanan bir beyin cerrahı olan Rowan Mayfair karakterine hayat verecek. Rowan, yalnızca doğaüstü güçleri olduğunu değil, aynı zamanda nesiller boyu geriye giden güçlü bir cadı soyunun üyesi olduğunu öğrendiğinde, soyunu yıllarca takip eden kötü bir varlıkla savaşmak için yeni yeteneklerini ve zekasını kullanmak zorundadır.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre
  Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre, Junji Ito’nun en ürkütücü ve en popüler 20 öyküsünü uyarlayan yeni bir Netflix anime dizisidir. Tomie ve onun Slug Girl koleksiyonu gibi Ito klasiklerinden korkunç birine-Netflix’in animesi, birkaç farklı Junji Ito hikayesine hayat verirken kendisini delilik temalarına adayacak. Korku hayranları, özellikle de Ito’nun çalışmalarına biraz aşina iseniz, bu özel seriyi kaçırmak istemeyecektir.
  Yapım Yılı
  2023
  Süre
  24 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Gannibal

  Gannibal

  Bilim Kurgu,Korku,Gerilim 0

  Büyük bir olaya neden olan polis memuru Daigo Agawa, karısını ve kızını ücra bir dağ köyü olan Kuge'de yaşamaya götürür. Orada görevlendirilen eski bir memurun gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasına rağmen, çileden kurtulmak için mükemmel bir yer gibi görünüyor. Bir gün dağda yaşlı bir kadının cesedi bulunur. Goto ailesi, bir ayının saldırısına uğradığını söyler, ancak Daigo bir insan ısırığı izi fark eder. Köyde her şeyin göründüğü gibi olmadığı çok geçmeden anlaşılır.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  82 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10
 • 1899

  1899

  Dram,Korku,Tarih 0

  Londra’yı terk edip New York’a doğru yola çıkan bir grup göçmeni taşıyan buharlı gemide yaşananlarının hikâye edildiği yapım korku odaklı olacak. Açık denizlerdeki yolculuk sırasında keşfedilenler işleri bir hayli değiştirecek. Denizin ortasında bulunan bir başka göçmen gemisi her şeyi karanlık bir dehşet öyküsüne dönüştürecek.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  9