En İyi Sonuçlar

Dram

Sırala:
 • Biz Kimden Kaçiyorduk Anne?

  Biz Kimden Kaçiyorduk Anne?

  Suç,Dram,Gerilim 0

  Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinde bir anne kızın travmatik hikâyesini anlatıyor.Devamlı birilerinden kaçan ve şatafatlı otellerde kalan bir anne ve küçük kızı Bambi, geride cesetlerden iz bırakarak yollarına devam ederler. Ancak şatafatlı otellerin yerini sıradan motellerin almasıyla, peri masalının düşünüldüğü gibi olmayacağı ortaya çıkar. Bu heyecanlı kaçış hikayesinde anne av değil de acaba avcı mı?
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  7
 • The Kingdom

  The Kingdom

  Suç,Dram 6.5

  Seçimlere birlikte katıldığı adayın öldürülmesinin ardından Arjantin devlet başkanı adayı olan tartışmalı televizyon vaizi, hiç de göründüğü kadar kutsal biri değildir.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  50 dk
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  14
 • The Night Agent

  The Night Agent

  Dram,Aksiyon,Gerilim 0

  Matthew Quirk'in romanından uyarlanan çok yönlü, karakter odaklı aksiyon gerilim dizisi The Night Agent , Beyaz Saray'ın bodrum katında çalışan alt kademeden bir FBI ajanını merkezine alıyor. Görevi hiç çalmayan bir telefonun başında beklemek olan bu ajan, bir gece o telefonun çalmasının ardından son derece hızlı gelişmelerin yaşandığı, ucu Oval Ofis'e kadar uzanan tehlikeli bir komplonun ortasına sürüklenir.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10
 • Gotham Knights

  Gotham Knights

  Suç,Dram,Aksiyon 0

  Bruce Wayne'in öldürülmesinin ardından asi evlatlık oğlu, Batman'in düşmanlarının çocuklarıyla ittifak kurar. Şehrin en çok aranan suçluları haline geldiklerinde adlarını temize çıkarmak isteyen grup, bunun için zorlu bir mücadeleye girişir.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • Maestro

  Maestro

  Suç,Dram,Gizem 8.5

  Bir müzisyen, manzaralı bir adada bir festivale liderlik etmeye gider, burada beklenmedik bir aşk yaşar ve kendisini diğer insanların sorunlarının içinde bulur.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  50 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  9
 • Lucky Hank

  Lucky Hank

  Dram,Komedi 0

  Amerikalı yazar Richard Russo'nun ilk basımı 1997 yılında yapılan ve hikâyesi Pensilvanya'da bir üniversitede beklenmedik şekilde geçici fakülte başkanı olan orta yaş krizindeki William Henry Devereaux, Jr.'ın ağzından anlatılan romandan uyarlanan Lucky Hank, 8 bölümden oluşacak. Dizi, bir yandan ailesini geçindirmeye çalışırken bir yandan da üniversiteyi ayakta tutmaya yardım eden Bob Odenkirk'ün oynadığı Devereaux'nun günlük yaşamındaki iniş çıkışları anlatacak.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Wedding Agreement: The Series
  Bian'ın ( Refal Hady ) zaten Sarah ( Susan Sameh ) adında bir sevgilisi vardır. Ancak ilişkileri Bian'ın ebeveynleri ( Bucek ve Unique Priscilla ) tarafından onaylanmaz ve onun yerine onu Tari ( Indah Permatasari ) ile evlendirilir. Tari ile evli olmasına rağmen, Bian hala Sarah ile bir ilişki içindedir. Aslında, Sarah ile evlenmek için Tari'yi hemen boşayacağına söz verir.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  11
 • Extrapolations

  Extrapolations

  Dram,Gizem,Komedi 0

  Extrapolations, giderek artan iklim krizinin ardından hayatlarıyla ilgili çok zor ve ciddi kararlar almak zorunda olan insanların, sevgi, inanç ve aile gibi konulardaki seçimlerini konu alıyor. Yakın bir gelecekte geçen hikayede birbirine bağlanan herkes, çok geç olmadan harekete geçmek ve aynı zor kararları vermek zorundadır... Sekiz bölümün yansıtacağı hikayelerin, karakterlerin, mesleklerin ve yaşam tarzı çeşitliliğinin, iklim değişikliğinin herkesi etkileyeceği konusunda bir mesaj olması amaçlanıyor.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Swarm

  Swarm

  Dram,Komedi 0

  #Swarm olarak bilinen Beyonce benzeri kurgusal bir pop yıldızına takıntılı Dre adlı genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Swarm, Dre’nin hayatına, hayranlığına ve onu nasıl karanlık, beklenmedik yerlere götürdüğüne bir dalış yapacak.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  7
 • Rana Naidu

  Rana Naidu

  Suç,Dram,Aksiyon 7.1

  Ailesini geçindirmeye çalışan ve maddi sıkıntılarla boğuşan bir adam, karşısına bir yığın para çıkınca kendini bir uyuşturucu çetesinin kirli işlerinin ortasında bulur. Alıntı: Netflix
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10