En İyi Sonuçlar

Dram

Sırala:
 • Westworld

  Westworld

  Dram,Gizem,Bilim Kurgu 8.6

  Karanlık bir gelecekte geçecek dizi, zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek. Yapay zekaların kullanıldığı, gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşteriler, peşlerindeki silahlı nişancıdan kurtulmaya çalışacaklar.
  Yapım Yılı
  2016
  Sezonlar
  4
  Bölümler
  37
 • Delicacies Destiny
  Genç aşçı Ling Xiao Xiao, “dünyanın ilk kraliyet şefi” olmaya kararlıydı ve prens Zhu Shou Kui'nin takdirini kazanıp incelik odasında istihdam edildiğinde bu rüyada başarılı olmaya başladı. Kral Jin, Cariye Li ve Kraliçe'den gelen birçok zorlukla karşı karşıya kalan Ling Xiao Xiao, prensin yardımıyla, krizleri tekrar tekrar mükemmel yemek pişirme becerileri ve nezaketi sayesinde çözdü ve saray halkının güvenini kazandı. yanı sıra prens Zhu Shou Kui'nin aşkı. Ancak, gelecekteki veliaht prenses olarak imparator, mutfağa yaklaşmasını yasakladı. Zor bir kararın ardından, Ling Xiao Xiao nihayetinde hayallerinden vazgeçmemeyi seçti ve bir restoran açmak için saraydan ayrıldı ve aşçılığa devam etti. Ama prens neyi seçecekti, görevi ve ailesi mi yoksa hayatının aşkı mı?
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  45 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  17
 • Aoharu X Machinegun

  Aoharu X Machinegun

  Dram,Komedi,Aksiyon 6.6

  Hotaru, yalnız yaşayacağı yeni apartman dairesine geldiğinde, kapısının önünde durmuş telefonla konuşan gizemli ve yakışıklı bir adam görür. Ertesi gün Hotaru'nun en yakın arkadaşı Kanae, bir hostun kendisini kandırıp parasını aldığını söyler. Daha doğrusu Hotaru bu şekilde anlar ve o host ile yüzleşmeye gider. Onun, komşusu Masamune olduğunu öğrendikten sonra ona meydan okuyan Hotaru, Masamune karşısında gerçekten de galip gelebilecek midir?
  Yapım Yılı
  2015
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • The Terminal List

  The Terminal List

  Dram,Aksiyon,Gerilim 0

  Jack Carr'ın çok satan romanından uyarlanan The Terminal List, James Reece'in (Chris Pratt) aralarında olduğu, tüm Donanma SEAL müfrezesinin yüksek profilli bir gizli görev sırasında pusuya düşürülmesini konu alıyor. Reece, olayın çelişkili anılarıyla ve suçluluğuyla ilgili kafa karışıklıklarıyla ailesinin yanına dönüyor. Bununla birlikte, yeni kanıtlar ortaya çıktıkça, Reece, kendisine karşı çalışan ve sadece kendi hayatını değil, sevdiklerinin de hayatını tehlikeye atan karanlık güçler keşfediyor.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Zeytin Ağacı
  Okul arkadaşı olan ve hala en yakın arkadaşlar olarak hayatlarına devam eden üç kadının hikayesine odaklanacak dizide, içlerinden birinin ağır bir hastalığa yakalanmasıyla hayatları değişecek ve sonraki süreç izleyicilere aktarılacak.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • The Girl in the Mirror

  The Girl in the Mirror

  Dram,Gizem,Korku 0

  Neredeyse tüm sınıf arkadaşlarının hayatını kaybettiği bir otobüs kazasından sağ kurtulan Alma, hastanede gözlerini açtığında ne kazaya ne de kendi geçmişine dair en ufak bir şey hatırlamaktadır. Evi ona ait olmayan hatıralarla doludur. Hem hafıza kaybı hem de travma, geceleri kâbuslar görmesine ve bir anlam veremediği vizyonlara neden olur. Ona tamamen yabancı olan ailesinin ve arkadaşlarının yardımıyla kazaya ilişkin gizemleri çözmeye çalışan Alma, hayatını ve kimliğini yeniden kazanmak için de mücadele eder.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10
 • La Casa de Papel: Kore

  La Casa de Papel: Kore

  Suç,Dram,Aksiyon 9.9

  Gizemli Profesör yakında birleşecek Kore'nin yeni basılan paralarını çalmak için Kuzey ve Güney Kore'den bir grup yetenekli hırsızı etrafında toplar.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Chloe Türkçe Dublaj
  Mükemmel sosyal medya görüntüleri aracılığıyla Chloe Fairbourne’u (Poppy Gilbert) izleyen Becky Green’i (Erin Doherty) takip ediyor; Chloe’nin büyülü hayatı, ona tapan kocası ve başarılı arkadaş çevresi her zaman sadece bir tık ötededir. Becky, kendisininkiyle bu kadar büyük bir tezat oluşturan bir hayatı izlemeye direnemez; Bristol’ün kenar mahallelerindeki küçük deniz kenarındaki dairelerinde erken başlangıçlı bunama hastası annesine bakmakla ve geçici bir işte çalışmakla geçen hayat. Ancak Chloe aniden öldüğünde, Becky, bunun nasıl ve neden olduğunu ortaya çıkarmaya ihtiyaç duyar. Yeni bir kimliğe bürünen Becky, Chloe’nin en iyi arkadaşı Livia (Pippa Bennett-Warner) ile “tesadüfen” tanışarak, Chloe’nin birbirine sıkı sıkıya bağlı arkadaş grubuna sızar. Ancak kısa sürede Becky, alter-egosu Sasha aracılığıyla oynadığı oyunda kendini tamamen kaybetme riskiyle karşı karşıyadır.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • Proven Innocent

  Proven Innocent

  Suç,Dram,Gizem 6.5

  Madeline Scott yıllar önce medyanın çok dikkatini çeken bir davada suçlu bulunsa da sonrasında aklanmayı başarmıştır. Olayla birlikte kimilerinin kahraman kimilerinin de kurban olarak gördüğü ülke çapında tanınan birisi haline gelir. Kendi hukuk firmasını kurar, haklarında suçlu kararı çıkan bazı kişilerin masumiyetini kanıtlamak için uğraşmaya başlar. Dizide Madeline’in ve ekibinin üstlendiği davalar, gerçeği ortaya çıkarmak için yaptıkları, bu sırada karşı karşıya geldikleri kişiler ekrana gelecek.
  Yapım Yılı
  2019
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • Remarriage & Desires
  Remarriage & Desires, hırs odaklı Kore toplumuna dair bir taşlama. Toplumun en üst düzeyindekilere hizmet veren özel çöpçatanlık ajansı Rex’te geçen hikâyede, hırslı ruhların seçkinlerle evlenerek statülerini yükseltme çabalarına tanıklık ediyoruz. Bu kişiler, nüfusun yüzde 0,001’inin oluşturduğu en yüksek seviyeli grup olan “Siyah” tabakadan birini bulmaya kafasına koymuştur.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  70 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8