En İyi Sonuçlar

Bilim Kurgu

Sırala:
 • Westworld

  Westworld

  Dram,Gizem,Bilim Kurgu 8.6

  Karanlık bir gelecekte geçecek dizi, zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek. Yapay zekaların kullanıldığı, gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşteriler, peşlerindeki silahlı nişancıdan kurtulmaya çalışacaklar.
  Yapım Yılı
  2016
  Sezonlar
  4
  Bölümler
  37
 • Gunslinger Stratos: The Animation

  Gunslinger Stratos: The Animation

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Animasyon 5.5

  Eskiden Ada halkının Japonya dediği yer, şimdilerde "17. Uzak Doğu İmparatorluk Şehri Yönetim Bölgesi" olarak biliniyor. Halka, sahip olmaya alıştıkları refahın karşılığında huzurlu bir yaşama söz verildi. Hayatlarında hiçbir şeyin değişmeyeceğine ve yarının bugününden hiçbir farkın olmayacağına insanlar inandırıldı. Hiç kimsenin yakında yüzleşecekleri kıyametten haberi yoktu. "Bozulma"... İnsan vücudunu tamamını parçalayan nadir bir hastalık... Yavaş yavaş dünyaya yayılmaya başlamıştır. Tohru Kazasumi; Kendi dünyası ile paralel dünya arasındaki "Frontier S (Stratos)" da (Sınır) birçok evrensel savaşlara karışmış sıradan bir öğrencidir. Bunun anlamı, alternatif bir dünyada kendisiyle savaşması gerektiğidir. Yolları kesişirken gelecekleri birbiriyle çarpışmaktadır. Her iki dünya da huzuru bulacak mıdır?
  Yapım Yılı
  2015
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Star Trek: Strange New Worlds Türkçe Dublaj
  Star Trek: The Original Series’in öncesince geçecek olan bir Star Trek prequel’i. Federasyon Gemisi Enterprise (Atılgan)’ın Kaptan Kirk’ten önceki kaptanı olan Kaptan Christopher Pike ve ekibinin hikayelerini konu ediniyor.
  Yapım Yılı
  2022
  Süre
  55 dk
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  13
 • Regalia: The Three Sacred Stars

  Regalia: The Three Sacred Stars

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Animasyon 7.6

  12 yıl önce Rimguard isimli ülkede olan çözülmemiş gizemli büyük bir olay insanların anılarından yavaş yavaş silinmeye başlamıştı. Zaman ilerler ve Yui ile Rena isimli iki kardeş Enastria İmparatorluğunda huzur içinde yaşamaktadır ancak bir gün devasa bir robot Enastria’ya saldırır. Bu saldırı ile iki kız kardeş kaderin kıskaçlarına yakalanırlar.
  Yapım Yılı
  2016
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • Skeleton Crew

  Skeleton Crew

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Macera 0

  Başrolünde Jude Law'ın yer alacağı ve Return of the Jedi'da yaşanan olayların sonrasındaki bir zaman diliminde geçecek olan dizi, galakside kaybolan 10 yaşlarındaki dört çocuğun küçük gezegenlerine geri dönme mücadelesini konu alacak.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  1
 • The Midwich Cuckoos

  The Midwich Cuckoos

  Bilim Kurgu 5.7

  İngiltere'de bir gün boyunca bir uzaylı varlığı tarafından tamamen bastırılmış küçük bir kurgusal köy. Uyandıktan sonra, kasabada çok sayıda kadının hamile olduğu keşfedilir.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  7
 • The Commons

  The Commons

  Dram,Bilim Kurgu 6

  Karakter merkezli bir ilişki draması olan The Commons yükselen sıcaklıkların kuraklığa, toz fırtınalarına ve yangınlara yol açtığı bir gelecek tasviri sunuyor, aynı zamanda insanlığa olan inancın en yüksek eylemi olan annelik hakkında bir hikayeye yer veriyor.
  Yapım Yılı
  2019
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8
 • Kuromukuro

  Kuromukuro

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Animasyon 7.2

  Saldırıya uğrayan bir araştırma merkezinin öğrencileri, pilotları ve araştırmacıları, gizemli eserlerin ve genç bir samurayın yardımıyla saldırıya karşı koyar.
  Yapım Yılı
  2016
  Süre
  24 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  26
 • Hand Shakers

  Hand Shakers

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Animasyon 3

  ​Anime Osaka'da "MS.20XX" yılında geçmekte ve el ele tutuşup kendi derin ruhlarından "Nimrodes" silahları çağırabilen Hand Shaker — eşleri etrafında gelişmektedir. Eşlerinin dileklerini yerine getirmek amacıyla Hand Shaker'lar diğer Hand Shaker eşleriyle rekabet eder ve savaşırlar. Zira en üstün çift, birleşecek ve "Tanrı" ya meydan okuyacaktır. Onlar, Babil'in İntikamı'nın muhataplarıdır. Onlar, Tanrı'ya meydan okuyanlardır. Onlar, kendileri eşleriyle birlikte kaçınılmaz şekilde savaşa atılırlar. Tanrı onlardan ne istiyor? Ve onlar tanrılarınkini aşan güçler mi istediler? Ruhları bağlı olan seçilmişler, savaşın meydana geleceği Ziggurat için el ele tutuştular.
  Yapım Yılı
  2017
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12