En İyi Sonuçlar

Asya

Sırala:
 • Pop Team Epic

  Pop Team Epic

  Komedi,Aksiyon,Animasyon,Macera,Anime,Asya 7.4

  Ham, kaba ve biraz ... Sevimli? Popuko ve Pipimi'nin, Pop Takımı Epic'in küçük ve uzun yıldızlarının yaşamdan daha büyük tutumuna hazır olun! BUKUBU OKAWA'nın BUKUBU OKAWA'yı BUKUBU TARAFINDAN KOMBİLİ KOMİTESİ KOMEDİ OLDUĞU KOMEDİ KOMEDİ OLDUĞUNU KOMEDİ OLDUĞUNU KOMİTEDİR. Sence bu kızlar için hazır mısın? Tekrar düşün, f #% ** er!
  Yapım Yılı
  2018
  Süre
  24 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Japan Sinks: People of Hope

  Japan Sinks: People of Hope

  Dram,Bilim Kurgu,Fantastik,Mini Dizi,Asya 0

  2023 yılında Tokyo'da, Başbakan Eiichi Higashiyama, Dünya Çevre Konferansında COM'lara iter. KOMS, kirleticileri sıvılaştırma ve deniz tabanının çatlamasıyla depolamak için bir yöntemdir. Başbakan Eiichi Higashiyama, genç ve yetenekli bürokratları toplar ve Japonya'nın geleceğine fayda sağlamak için Gelecek Promosyon Konferansı'nı başlatır. Çevre Bakanlığı'nın Keishi Amami ve Ekonomi, Ticaret Bakanlığı ve Sanayi Bakanlığı Kōichi Tokiwa bu konferansın üyeleridir.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  54 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10
 • Kiss x Sis

  Kiss x Sis

  Komedi,Animasyon,Anime,Asya 6

  Hikaye, lise giriş sınavları için okuyan bir üçüncü yıl genç lise öğrencisi olan Keita Suminoe ile başlar. Onunla kan ilişkisini paylaşmayan eski ikiz gözlemcileri, Ako ve Riko'yu olan bir evde yaşıyor ve sınavlarına hazırlanmasına yardımcı olurlar. Başlangıçta kendisini kendisini beğenmesine rağmen, iki aşamalı kızlığına ilgi duymaya başlar ve iki ebeveyni onu sonunda bunlardan biriyle evlenmeye teşvik eder.
  Yapım Yılı
  2010
  Süre
  25 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Perfect World

  Perfect World

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Fantastik,Animasyon,Macera,Asya 8.9

  Klan, ayağa kalkıp olması gereken deha olmak için fanatik canavarlarla savaşırken ve diğer klanlarla güç mücadelelerine girerken, ekimine yardımcı olmak için her türlü çabayı gösterir. Yolculuğu, dünyayı gerçekten sarsabilecek bir insan haline gelene kadar onu bilinmeyen diyarlara götürecektir.
  Yapım Yılı
  2021
  Süre
  19 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • KonoSuba – God's blessing on this wonderful world!!

  KonoSuba – God's blessing on this wonderful world!!

  Komedi,Bilim Kurgu,Aksiyon,Fantastik,Animasyon,Macera,Anime,Asya 7.8

  Trafik kazasından sonra, Kazuma Sato'nun hayal kırıklığı yaratan kısa bir hayatın bitmesi gerekiyordu, ama ondan önce güzel bir kızı görmek için uyanıyor. Bir tanrıça, aqua olduğunu iddia ediyor ve başka bir dünyaya gitmek isteyip istemediğini soruyor. Kazuma, tanrıçayı kendisini getirmeye karar verir ve bir şeytan kralı tarafından yönetilen bir macera ile dolu bir fantezi dünyasına taşınırlar. Şimdi Kazuma sadece huzur içinde yaşamak istiyor, ancak Aqua bu dünyanın birçok problemlerinin çoğunu çözmek istiyor ve iblis kralı sadece çok uzun süre kör bir göz atacak ...
  Yapım Yılı
  2016
  Süre
  24 dk
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  20
 • Azur Lane

  Azur Lane

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Fantastik,Animasyon,Macera,Asya 5.9

  "Sirens", mevcut teknolojinin sınırlarını aşan bir arsenal olan uzaylı bir kuvvet, aniden ortaya çıktı, bölünmüş bir insanlık ilk defa tam dayanışma içinde durdu. Dört ülke, ilk zafere yol açan modern savaşın iyileştirilmesine yol açan Azur Lane'i kurdu. Bununla birlikte, bu bütün birleştirme, ittifakın ikiye bölen ve insanlığa bir kez daha parçalanan ideallere karşı çıkan ideallerle tehdit edildi. Tecrübeli ve deneyimli bir savaşçı olarak, "Gri Hayalet" işletme omuzları Azur Lane'in savaşa son vermek için umuduyla. Fakat onun Stoic Persona'nın arkasında okyanustan korkuyor, kırılgan bir kızı gizler. Öyle bile, onun varlığının tek amacı olduğuna inanırken savaşmaya devam ediyor. Aslanılmayan çatışmanın insanlığın içindeki ortamda, parçalanmış bir ırkı birleştirebilecek anahtarlar mevcut olabilir: bir asker, farklı idealleri olanlar arasında gizemli kişiliğiyle ve camaraderie ile birlikte gelir.
  Yapım Yılı
  2019
  Süre
  24 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Nyaruko: Crawling With Love!

  Nyaruko: Crawling With Love!

  Komedi,Animasyon,Anime,Asya 6.5

  "Ben her zaman sana bir gülümsemeyle, Nyarlathotep" ile sürünen kaolarım. " Gümüş saçlı bir kız bu saçmalık yakalama cümlesi ile ortaya çıktı!
  Yapım Yılı
  2012
  Süre
  24 dk
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  24
 • Koi to Senkyo to Chocolate

  Koi to Senkyo to Chocolate

  Dram,Animasyon,Anime,Asya 6.5

  Aşk, seçim ve çikolata, Sprite tarafından geliştirilen bir Japon yetişkin görsel romandır ve 29 Ekim 2010 tarihinde Windows PC'leri için Japonya'da yayınlandı. Aşık, seçim ve çikolata oyun, etkileşim kursları ile önceden belirlenmiş senaryolar sunan ve oyuncu karakterinin beş kadın ana karakterinin çekiciliğine odaklanan bir dallanma arsa çizgisini takip ediyor. Oyuna dayanan iki manga uyarlaması olmuştur: Her biri ASCII Media'da seri hale getirildi. 'Dengeki G's dergisi ve Dengeki Daioh. AIC yapımının ürettiği ve Tōru Kitahata'nın temmuz ve Eylül 2012 arasında yayınlanan 12-Bölüm Anime TV serisi adaptasyonu.
  Yapım Yılı
  2012
  Süre
  25 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Love Tyrant

  Love Tyrant

  Dram,Komedi,Animasyon,Anime,Asya 6.2

  Bir öpücük notu, herhangi bir koşuldan bağımsız olarak birbirlerini öptilerse, adlarını bir araya getiren herkesi anında aşık olacağını söyleyen güçlü bir dizüstü bilgisayardır. Bu büyülü ve çok tanıdık madde, Guri adında Guri adlı bir meleğe aittir. Bununla birlikte, yanlışlıkla Aino Seiji'yi, düzenli bir lise öğrencisini, birisini öptüğü sürece, Guri öleceğini yazıyor. Seiji'yi ezmeye ikna ettiğini ikna etti, Hiyama Akane, okulun ortaya çıkan popüler kızı, obsesif ve psikotik üzerine çevrelenmiş, onun için daha da güçlü duyguları var. Sonunda Akane ve Seiji bir araya geldi, ancak Guri'nin Seiji'yi de sevdiğine karar vermeden önce değil. Çoğu erkek için harika görünen şey, sadece kızlarla normal bir ilişki isteyen Seiji için cehennem haline geliyor.
  Yapım Yılı
  2017
  Süre
  24 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Paranoia Agent

  Paranoia Agent

  Dram,Gizem,Bilim Kurgu,Fantastik,Animasyon,Anime,Asya 8.1

  Rahatsız shounen sopası (Lil 'slugger), Musashino şehrinin sakinlerini korkutuyor. Patenci üzerinde uçan ve insanları altın beyzbol sopasıyla yenerek uçan, saldırgan, daha az anlamayı yakalamak imkansız görünüyor. Tanınmış henüz çekingen karakter tasarımcısı Tsukiko Sagi'nin ilk kurbanı, saldırıları düzenlediğinden şüpheleniliyor. Sadece onun antropomorfik pembe doldurulmuş hayvan, Maromi, Tsukiko'nun sadece Shounen Bat'ın birçok mağdurundan sadece bir tanesidir. Shounen Bat'ın kasabadaki acımasız saldırılarını sürdürdüğü gibi, Dedektif Keiichi Ikari ve Mitsuhiro Maniwa saldırganın kimliğini araştırmaya başladı. Bununla birlikte, gittikçe daha fazla insan, ünlü Altın Bat'a kurban düşer ve saldırganların haberleri kasabanın etrafında dolaşıyor. Paranoya, yetişkinler ve çocuklar arasında yayılan ürpertici söylentiler olarak ayarlamaya başlar. İki dedektif, Shounen BAT'ın arkasındaki gerçeği çözebilecek mi, yoksa paranoya önce onlara ulaşacak mı?
  Yapım Yılı
  2004
  Süre
  25 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13