En İyi Sonuçlar

Anime

Sırala:
 • Dragon Ball Z Kai

  Dragon Ball Z Kai

  Komedi,Bilim Kurgu,Aksiyon,Fantastik,Animasyon,Macera,Anime 8.2

  Goku ve arkadaşlarına bir dizi kozmik savaşta tekrar katılın! Toei, orijinal 1989 animasyonlu serisinin animasyonunu yeniden düzenledi, kurtardı ve temizledi. Şovun hikayesi ark, dayandığı komik kitap serisini daha iyi takip etmek için rafine edildi. Gösteri de yeni bir açılış ve bitişe sahiptir. Seri, dövüş sanatçısı Goku'da ve çeşitli arkadaşları, dünyayı kötülüğe karşı savunmak için giderek daha güçlü düşmanlara savaşın. Dünya'nın savunucusu şeytanları, yabancılar ve diğer kötü adamları yenebilir mi?
  Yapım Yılı
  2009
  Süre
  26 dk
  Sezonlar
  6
  Bölümler
  158
 • Dragon Ball Z

  Dragon Ball Z

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Fantastik,Animasyon,Macera,Anime 8.7

  Piccolo Jr. ile mücadeleden bu yana beş yıl geçti. Goku şimdi bir oğlu GOHAN. Raditz adında bir uzaylı olan bir uzaylıya ulaştığında barış, bir uzay gemisinde yeryüzünde geldiğinde ve Goku'u izlerken, Saiyans adında nesli tükenmiş bir savaşçı yarışının üyesi olduklarını ortaya koyuyor.
  Yapım Yılı
  1989
  Süre
  26 dk
  Sezonlar
  9
  Bölümler
  291
 • Yu-Gi-Oh! GX

  Yu-Gi-Oh! GX

  Aksiyon,Animasyon,Macera,Anime,Asya 6.8

  Tören Savaşından on yıl sonra, Yuuki Judai adında genç bir çocuk, Japonya kıyısındaki uzak bir adada bulunan Düellocu Yousei Okuluna katılmak için yola çıkar. Orada öğrencileriyle tanışır ve birkaç düşmanın yanı sıra birkaç arkadaş edinir. Judai, Osiris Kırmızısı'nın en alt kademesine yerleştirilir, ancak yeteneklerini bir Yousei Düelloisti olarak değerini kanıtlamak ve etrafındaki herkesin saygısını kazanmak için öğrencilere ve öğretim üyelerine karşı test etmeye devam eder.
  Yapım Yılı
  2004
  Süre
  30 dk
  Sezonlar
  4
  Bölümler
  180