En İyi Sonuçlar

Aksiyon

Sırala:
 • Bastard‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy-

  Bastard‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy-

  Aksiyon,Animasyon,Macera 0

  Kötü güçler, Yıkım Tanrısı Anthrasax'ı diriltmekle tehdit ettiğinde, Meta-llicana Krallığı, yardım için uçucu bir karanlık büyücüyü çağırır.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  35
 • Baymax!

  Baymax!

  Aksiyon,Animasyon,Macera 0

  Cana yakın, şişirilebilir, taklit edilemez sağlık hizmeti arkadaşı robotu Baymax'ın yapmaya programlandığı şeyi yapmaya başladığı fantastik San Fransokyo şehrine dönün: başkalarına yardım edin.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • KanColle: Kantai Collection

  KanColle: Kantai Collection

  Komedi,Aksiyon,Animasyon 6

  Bu evrende , insanlık deniz üzerindeki kontrolünü kaybetmiştir.Denizi kontrolü altına alan bu tehdit ise derin deniz filosudur.Derin deniz filosuna karşı oluşturulan filonun üssü Chifuyu’dur.Filonun üstesinden gelebilecek kişiler de Kan-musume dediğimiz bu savaşta beraber yol alacak, savaşma ruhu olan kızlardır. Kan-musumeler hep beraber toplanıp, her gün sıkı sıkıya çalışma gücünü kendilerinde bulmuşlardır ve günlerden bir gün Chifuyu’ya özel sınıftan yok edici olan birKan-musume, yani Fubuki adında bir kız gelir.
  Yapım Yılı
  2015
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Gunslinger Stratos: The Animation

  Gunslinger Stratos: The Animation

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Animasyon 5.5

  Eskiden Ada halkının Japonya dediği yer, şimdilerde "17. Uzak Doğu İmparatorluk Şehri Yönetim Bölgesi" olarak biliniyor. Halka, sahip olmaya alıştıkları refahın karşılığında huzurlu bir yaşama söz verildi. Hayatlarında hiçbir şeyin değişmeyeceğine ve yarının bugününden hiçbir farkın olmayacağına insanlar inandırıldı. Hiç kimsenin yakında yüzleşecekleri kıyametten haberi yoktu. "Bozulma"... İnsan vücudunu tamamını parçalayan nadir bir hastalık... Yavaş yavaş dünyaya yayılmaya başlamıştır. Tohru Kazasumi; Kendi dünyası ile paralel dünya arasındaki "Frontier S (Stratos)" da (Sınır) birçok evrensel savaşlara karışmış sıradan bir öğrencidir. Bunun anlamı, alternatif bir dünyada kendisiyle savaşması gerektiğidir. Yolları kesişirken gelecekleri birbiriyle çarpışmaktadır. Her iki dünya da huzuru bulacak mıdır?
  Yapım Yılı
  2015
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Etotama

  Etotama

  Komedi,Aksiyon,Animasyon 7.2

  Antik çağlardan beri, Japonya, 12 Zodyak burcu geleneğini sürdürmeye devam etmiştir. Zodyak hayvanlarının görünüm ve davranışlarına sahip olan, temiz kalpli Eto-musume (Zodyak kızları), insanlar ve tanrılar arasında köprü görevi görüyorlar . Her 60 yılda bir Tokyo'nun Akihabara bölgesinde, “ETM 12” turnuvası düzenleniyor ve Japonya'nın dört bir yanından gelen kızlar Zodyak kızı olma şansı elde ediyorlar.
  Yapım Yılı
  2015
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Chaos Dragon: Sekiryuu Seneki

  Chaos Dragon: Sekiryuu Seneki

  Aksiyon,Fantastik,Animasyon 4.5

  Hikayemiz Dazzling yılına göre 3015'te geçiyor. Donatia ve Kouran adlı iki ülke ise birbirlerine üstünlük sağlamak için savaşır ve tüm dünya bundan etkilenir. Bu sırada arada kalan ada ülkesi Nil Kamui bağımsızlığını kaybeder. Ayrıca adanın koruyucu tanrısı Kırmızı Ejderha da kontrolden çıkar. Acaba bu ada ülkesi tekrar bağımsızlığını kazanabilecek midir?
  Yapım Yılı
  2015
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Aoharu X Machinegun

  Aoharu X Machinegun

  Dram,Komedi,Aksiyon 6.6

  Hotaru, yalnız yaşayacağı yeni apartman dairesine geldiğinde, kapısının önünde durmuş telefonla konuşan gizemli ve yakışıklı bir adam görür. Ertesi gün Hotaru'nun en yakın arkadaşı Kanae, bir hostun kendisini kandırıp parasını aldığını söyler. Daha doğrusu Hotaru bu şekilde anlar ve o host ile yüzleşmeye gider. Onun, komşusu Masamune olduğunu öğrendikten sonra ona meydan okuyan Hotaru, Masamune karşısında gerçekten de galip gelebilecek midir?
  Yapım Yılı
  2015
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • Taboo-Tattoo

  Taboo-Tattoo

  Komedi,Aksiyon,Animasyon 5.4

  Evsiz bir adamı birkaç serseriye karşı koruyan Seigi' nin hayatı kurtardığı evsiz adamın ona karşılık olarak yaptığı garip bir dövme ile değişir. Bu dövme; Amerika ile Krallık arasında süren silah üretim yarışında önemli bir yere sahiptir. Seigi dövmelerin sırrını çözmeye çalışırken onları ele geçirmeye çalışan düşmanlara karşı savaşmak zorundadır.
  Yapım Yılı
  2016
  Süre
  24 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Izetta: The Last Witch

  Izetta: The Last Witch

  Aksiyon,Fantastik,Animasyon 6.7

  1 Eylül 1939 yılında Germania İmparatorluğu yan komşusu Livonia’yı ani bir saldırı ile işgal eder ve akabinde Britannia İmparatorluğu ve Thermidor Cumhuriyeti Germania’ya karşı birleşirler. Ancak iki ülke de Germania’ya karşı duramaz. Germania, Thermidor’dan sonra gözünü Eylstadt Dükalığına diker. Ülke küçük olduğu için kolay lokma gibi görünse de Germanialıların hesaba katmadıkları biri vardır; Eylstadt prensesi Finé…
  Yapım Yılı
  2016
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • The Terminal List

  The Terminal List

  Dram,Aksiyon,Gerilim 0

  Jack Carr'ın çok satan romanından uyarlanan The Terminal List, James Reece'in (Chris Pratt) aralarında olduğu, tüm Donanma SEAL müfrezesinin yüksek profilli bir gizli görev sırasında pusuya düşürülmesini konu alıyor. Reece, olayın çelişkili anılarıyla ve suçluluğuyla ilgili kafa karışıklıklarıyla ailesinin yanına dönüyor. Bununla birlikte, yeni kanıtlar ortaya çıktıkça, Reece, kendisine karşı çalışan ve sadece kendi hayatını değil, sevdiklerinin de hayatını tehlikeye atan karanlık güçler keşfediyor.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  8